Kojoms vyrams

McDavid Recovery kelio įtvaras

45,00 Eur

Sudėtis:
81% nailonas / 17% elastanas / 2% TPU

Kelio apimtis:

S:     30-36 cm
M:    36-38 cm
L:     38-43 cm
XL:   43-51 cm

McDavid Recovery kelio įtvaras yra skirtas tiek profesionaliai sportuojantiems, tiek fiziškai aktyviems mėgėjams, jaučiantiems kelio sąnario skausmus ar diskomfortą. Iš itin tamprios į visas keturias puses elastingai besitempiančios medžiagos pagamintas įtvaras viduje turi tris Cold Recovery technologijosšaldančius želė maišelius. Anatomiškai aplink girnelę ir abipus šoninių kelio raiščių esantys maišeliai padeda malšinti dėl ūmių ir chroniškų traumų jaučiamus skausmus bei uždegimus. Įtvaras atšaldo visą kelio sąnarį, įskaitant raumenis, sausgysles ir raiščius. Įtvarą galima naudoti kaip šaldymo priemonę arba paprastą įtvarą, kadangi šaldymui skirti želė maišeliai yra išimami. Į šaldymo kamerą galima dėti visą įtvarą arba tik želė maišelius. Įtvaras yra lengvai užsidedamas ir nuimamas, puikiai tinka nešioti tiek ant dešinio, tiek ant kairio kelio sąnario.

Apsaugos lygis II
McDavid Recovery šaldantis kelio įtvaras skirtas mažiems ir vidutinio sunkumo kelio sąnario skausmas malšinti. Įtvaras pagreitina atsistatymą ir potrauminį gijimą. Sumažina tinimą ir užtikrina gerą įtvirtinimą.

Skalbimas ir priežiūra
Plauti šiltame vandenyje, naudojant švelnią dezinfekcinę priemonę. Išplovus, gerai išskalauti ir palikti savaiminiam išdžiuvimui. Neplauti skalbimo mašinoje ir nedžiovinti džiovyklėje. Prieš plovimą būtinai išimti įtvare esantį želė maišelį.

Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.