Kojoms vyrams

McDavid kulkšnies įtvaras

45,00 Eur

Sudėtis:
50% vinilas / 49% poliesteris / 1% guma

Avalynės dydžiai įtvarui (EUR):

Vyriškos avalynės dydžiai:
XS: 38.5 - 40
S:    41 - 42.5
M:   42.5 - 45
L:    45 - 47.5
XL:  48.5 - 49.5

Moteriškos avalynės dydžiai:
XS: 38 - 39
S:   40.5 - 42

Vienas populiariausių McDavid kompanijos kulkšnies įtvarų. Dėl lengvo svorio ir gerų čiurnos sąnario įtvirtinimo savybių yra itin mėgstamas sportininkų, trenerių bei sporto gydytojų. Įtvaras gali būti naudojamas vietoje tradicinio medicininio teipo. Apsaugo nuo vidutinių ir sunkių čiurnos sąnario traumų. Įtvaro pamušalas ir liežuvėlis yra padengti puikiai orą garinančiu ir ventiliuojančiu tinkleliu. Anatomiškai iš abiejų įtvaro šono pusių esantys lanksčios metalinės juostelės užtikrina gerą čiurnos sąnario įtvirtinimą, prilaikymą ir stabilumą. Batų raišteliu suveržiamas McDavid apsauginis įtvaras leidžia kiekvienam pagal poreikį pasirinkti apsaugos suveržimą. Achilo sausgyslę dengianti elastinė medžiaga, liežuvėlis ir įsiūta puslankio formos atrama suteikia patogumo. McDavid kulkšnies įtvaras su pastiprinimu tinka tiek dešinei, tiek kairei pėdai.

Apsaugos lygis III
McDavid kulkšnies įtvarui suteiktas aukščiausias apsaugos lygis. Dėvint įtvarą yra padidinamas čiurnos sąnario standumas ir pasyvus kulkšnies pasipriešinimas inversijai. Skirtas naudoti, esant vidutinio stiprumo ir stipriems čiurnos skausmams, chroniškam čiurnos silpnumui, stabilizacijos užtikrinimui ir siekiant apsisaugoti nuo traumų.

*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.