Kojoms vyrams

McDavid kelio įtvaras

25,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Kelio apimtis:

S:     30-36 cm
M:    36-37 cm
L:      37-43 cm
XL:   43-51 cm
2XL: 51-56 cm

Šis McDavid kelio įtvaras yra pagamintas iš neopreno, kuris suteikia šilumos ir kompresijos terapiją. Išskirtinis penkiadygsnis adatų siuvimo principas užtikrina ne tik geresnį prisitaikymą prie odos, bet ir stipresnes bei patvaresnes susiuvimo zonas, kurios ilgainiui nešiojant įtvarą nesudyla ir neplyšta. Įtvaras yra pagamintas atsižvelgiant į kelio sąnario anatomiją, todėl lenkta forma garantuoja komfortą ties sulenkimu galinėje kelio dalyje. Įtvarą tinka mūvėti tiek ant dešinio, tiek ant kairio kelio. 

Apsaugos lygis I
McDavid kelio įtvaras padeda sumažinti skausmą, skatina uždegimų tokių kaip tendinitas, bursitas ar artritas gijimą. Apsaugo nuo nedidelių sumušimų ar įbrėžimų. 

Plovimas ir priežiūra
Skalbti šiltame vandenyje su švelniomis skalbimo priemonėmis. Švariai išskalauti, palikti savaiminiam išdžiuvimui. Negręžti. Negalima skalbti skalbimo mašinoje ir nevalyti cheminiu būdu. Rekomenduojama įtvarą dažniau skalbti, kad jame nesikauptų kūno su prakaitu išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą.

HexPad

HexPad

Jauskitės saugiau nei bet kada su HexPad! Itin lengva ir minkšta unikali uždarų dalelių puta atletui bet kuriame kontaktiniam sporte suteikia apsaugos ir pasitikėjimo pranašumą. Pasitelkiant aukštoss kokybės hDc™ technologiją, HexPad taip pat sugeba išvaryti ir sugerti prakaitą ar sušildyti, išlaikyti tinkamą apdengtos kūno vietos temperatūrą priklausomai nuo oro sąlygų, taip suteikiant ir papildomo komforto. Nors HexPad technologiją daug kas mėgino kopijuoti ar pamėgdžioti, McDavid HexPad vis dar yra šios srities lyderė, kurią renkasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.