Kojoms vyrams

McDavid Bio-Logix kulkšnies įtvaras (Kairys)

70,00 Eur

Kulkšnies apimtis:
XS/S:       19cm - 21,6cm
M/L:        21,6cm - 24,1cm
XL/XXL:  24.1-27.9 xm

McDavid Bio-Logix kulkšnies įtvaras yra skirtas sportininkams (pvz.: krepšininkams) nuolatos patiriantiems čiurnos traumas, kenčiantiems skausmus kulkšnyje ar jaučiantiems didelį nestabilumą čiurnos srityje. Taip pat šis įtvaras yra nepamainomas pagalbininkas po sunkių pėdos ar čiurnos traumų, kuris leis pamiršti ir nuolatos negalvoti apie buvusią traumą bei nusilpusią pėdą.

McDavid Bio-Logix kulkšnies įtvaras pasižymi trimis savybėmis: 
yra lengvai uždedamas ir nuimamas; 
lengvai prisitaiko prie pėdos linkių; 
maksimaliai apsaugo ir įtvirtina čiurną. 

Įtvare esantis Flex-Link lanksto dizainas, skirtas maksimaliam čiurnos sąnario palaikymui, bet tuo pačiu leidžia išnaudoti maksimalią pėdos judesių amplitudę. Quick-Wrap dirželis greitai ir saugiai leidžia įtvirtinti kulkšnį. Iš ergonomiškų medžiagų pagamintas įtvaras yra pralaidus orui, gerai sugeria prakaito perteklių ir jį išgarina neapsunkindamas įtvaro. Anatomiškai pagal pėdos struktūrą pagamintas įtvaras abipus čiurnos sąnario kauliukų turi integruotas TPU plokšteles, kurios užtikrina papildomą stabilumą šoninių judesių metu. Natūralius pėdos tiesiamuosius, lenkiamuosius ir nestabilius judesius užtikrina integruoti minkštieji Felx-Link lankstai. McDavid Bio-Logix kulkšnies įtvare integruoti aštuoneto forma suveržiama dirželių sistema ir Heel-Lock dirželis, įtvirtinantis kulną, užtikrina maksimalią čiurnos sąnario apsaugą ir stabilumą. Vidinėje įtvaro dalyje yra putos, kurios ne tik garantuoja patogumą, bet ir turi kontūrinę pėdos linkių atmintį. Silikono intarpas įtvaro pade neleidžia pėdai slidinėti batelio viduje, kuomet yra staigiau stabdoma įvairių bėgimų ar krypties keitimo metu. Įtvaras yra skirtas dešinei pėdai.

Apsaugos lygis III 
McDavid Bio-Logix kulkšnies įtvarui yra suteiktas aukščiausias apsaugos lygis – III. Įtvaras naudojamas skausmo mažinimui ir malšinimui po įvairių vidutinio sunkumo ir sunkių pėdos bei čiurnos sąnario traumų, kuomet yra jaučiamas didelis nestabilumas čiurnos sąnario srityje treniruočių bei rungtynių metu. 

Plovimas ir priežiūra 
Plauti rankomis šaltame vandenyje naudojant švelnų muilą nedirginantį odos. Po plovimo krupščiai išskalauti ir leisti natūraliai išdžiūti.

Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Poliesteris

Poliesteris
audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Poliesteris yra populiarus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių sąvybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai. Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu.
Privalumai:
Dirbtinis pluoštas, dažnai naudojamas sportinės aprangos gamyboje
Nesiglamžo ir yra tamprus
Stiprus ir patvarus
Trūkumai:
Blogai sugeria drėgmę


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.