Teniso

Mes negalime rasti prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Keliauji į teniso kortą? O ar jau pasirūpinai teniso bateliais? Tinkamai pasirinkti teniso bateliai - tai sumažinta traumų tikimybę, apsauga ir komfortas žaidimo metu. Labai svarbu, kad teniso batai būtų pasirinkti pagal teniso aikštelės dangą. Itin reikšmingas batelių pado sukibimas su danga. Bateliams tvirtai sukimbant su pagrindu galėsite greičiau startuoti bėgant, staigiau stabdyti, keisti kryptį bei išvengti traumų.

Grunto dangai tinkamų teniso batų padas turi tankesnį raštą, o batelių šonai tvirtesni. Dirbtinės žolės dangai reikalingi teniso bateliai su šiek tiek iškilusiu pado raštu, o kietojo pagrindo aikštelėms yra tinkami universalūs bateliai su retesniu pado raštu. Taip pat, žaidimui ant kietos dangos reikalingas minkštesnis padas, kadangi pati danga yra labai kieta ir žaidimo metu pėdoms ir sąnariams tenka didelė apkrova.

Taupyk savo laiką ir naujus teniso batelius pirk internetu! www.sil.lt rasi didelį teniso avalynės pasirinkimą. Nike ir adidas teniso bateliai vyrams ir moterims. Greitas pristatymas per 1-2 d.d bei prekės grąžinimas per 31 d. Kiekvienos teniso batelių prekės puslapyje rasi gamintojo rekomenduojamą dydžių lentelę, kuri padės išsirinkti tinkamą dydį.