Krepšinio vaikams

Jordan Why Not Zer0.2 GS Cotton Shot

Šiai prekei negalioja nuolaidų kodai ir akcijos
Atsiprašome, tačiau šios prekės šiuo metu nėra

Pranešti šiai prekei pasirodžius prekyboje:

2019-uosius pradėjo su džiugiomis naujienomis - pristatyti antrieji Russell'o Westbrook'o vardiniai krepšinio kedai Jordan Why Not Zer0.2. 

„Kiekviena spalvinė kedų versija turės reikšmę, kuri man yra ypatinga. Su Why Not Zer0.2 noriu istorijas ir jų pasakojimą perkelti į aukštesnį lygį.“ - teigė Westbrook'as. 

Kairiojo batelio kulną papildo žyma, kurioje galima matyti visų panaudotų spalvų paletę. Ši išorinė kedų detalė bus naudojama ir kitose Jordan Why Not Zer0.2 versijose - ja bus siekiama padėkoti artimiausiems žmonėms, šeimai bei sirgaliams. Abiejų batelių vidinėje liežuvėlio dalyje randama dar viena asmeninė detalė - šeimos herbas. 

Kita, krepšininkui itin svarbi detalė - blokas vidurinėje pado dalyje, skirta pagerbti geriausią Russell'o Westbrook'o draugą Khelcey Barrs'ą III, kuris mirė būdamas 16 metų. 

„Man jau tapo tradicija su savo rungtynių bateliais pagerbti Khelcey ir užsirašyti ant jų KBIII. Kiekviena iš WhyNotZer0.2 versijų turės tam specialiai skirtą vietą. Noriu, kad žmonės, kurie avės mano batelius, suprastų, jog yra svarbu žaisti su tikslu, didesniu už tave patį.“ - kalbėjo NBA žvaigždė.

Russell'as Westbrook'as teigė, jog su Jordan komanda nesiekė kurti batelių pagal vyraujančias tendencijas, o akcentavo pačio krepšininko poreikius ir vadovavosi jo žaidimo stiliumi. 

„Štai kas yra Why not? serijos mentalitetas: „Būti ir pasitikėti savimi nepriklausomai nuo to, ką galvoja kiti.“ - apie savo kedų serija kalbėjo "Thunder" žvaigždė.

Nike Zoom Air

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


  • * Užsakymus, gautus iki 13val., su pasirinktu pristatymu per Omniva ar Venipak, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
  • * Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per FEDEX siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 7EUR.

Jordan Why Not Zer0.2 GS Cotton Shot | SIL