Vaikams

Air Jordan 4 Retro GS Cool Grey

140,00 Eur

Air Jordan IV pirmą kartą rinkoje pasirodė 1989 m., net 4 skirtingų versijų iš kurių pagrindinė "White/Cement", batelių dizaineris garsusis Tinker Hatfield.

Tuo metu matoma oro pagalvė kulne vis dar buvo tikra naujiena, kurią dizaineris nusprendė sėkmingai tęsti ir toliau, o Air Jordan IV ji suteikė tvarkingą, tačiau tuo pačiu ir šiek tiek chaotišką išvaizdą. Air Jordan IV Retro (antrasis leidimas) pasirodė tik 1999 m., tačiau labiausiai kolekcionierių ir sneakerhead'ų ieškoma "White/Cement" versija pasirodė tik daugiau nei po 10 metų - 2012 - aisiais, bet tuo metu gerbėjai buvo nusivylę, nes pilka spalva buvo ne tokia pati kaip OG (originalioje) versijoje. 2016 m. reikalai pagerėjo ir pasirodžiusi Air Jordan 4 Retro "White/Cement" versija pateisino gerbėjų lÅ«kėsčius, spalvos buvo identiškos kaip ir OG, o kulne puikavosi Nike Air logotipas.

Už NBA aikštelės ribų Air Jordan IV populiarinimui padėjo kultinis režisierius Spike Lee, įamžinęs batelius filme "Do The Right Thing", kuriame dramatiškai pavaizduota reakcija, kuomet užminama ant baltų, visiškai naujų Air Jordan IV batelių. Ši scena dažnai prisimenama dar ir dabar bei naudojama įvairiuose "memuose", "gif'uose" ar kitokiuose vidiniuose juokeliuose. Taip pat Air Jordan IV pasirodė ir reklamoje, kurioje suvaidinimo ir pats Spike Lee.

Žvelgiant į Air Jordan IV batelių dizaino pusę, dėmesį atkreipia batelių paviršiuje integruota reto tinklelio dekoracija, kuri ne tik suteikia šiek tiek agresyvios išvaizdos iliuziją, tačiau yra praktiška ir užtikrina gerą oro pralaidumą. Šonuose integruotos papildomos gijos į kurias vietomis įverti raišteliai, jos ne tik tvirčiau įtvirtina pėdą, tačiau yra ir dizaino dalis. Šiuo metu bateliai yra skirti laisvalaikiui.

Nike AIR
Lengvumas
Kuo didesnė oro pagalvėlė, tuo mažiau į sportinę avalynę dedama putų. Kuo lengvesni sportiniai bateliai, tuo sportininkas išeikvoja mažiau energijos ir pasiekia geresnių rezultatų.
Universalumas
Įvairių sporto šakų sportininkams reikia skirtingų sportbačių savybių. Sportinė avalynė turi atitikti visus sportininkų keliamus reikalavimus, tik tada galima tikėtis puikių rezultatų.
Amortizavimas
Oro pagalvėlės puikiai apsaugo nuo smūgio, jos susispaudžia ir susilpnina smūgio jėgą, o paskui iš karto grįžta į pradinę padėtį. Stipriai sumažėja raumenų ir raiščių įtempimas, tad sportininko kūnas apsaugomas ir greičiau atsigauna.
Patvarumas
Vidpadis ima dėvėtis nuo to momento, kai sportinis batelis pirmą kartą apsiaunamas. Oras vidpadyje padeda išlaikyti gerą avalynės amortizaciją visą laiką.


Oda

Oda
Patvari, patogi, tvirta ir laidi orui
Prisitaiko prie kojos formos, tačiau ilgainiui išsitampo
Atpažįstama iš nelygaus paviršiaus ir šiurkščių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Eglutė

Eglutė
Raštą sudaro lygiagrečių linijų zigzagas. Užtikrina puikų sukibimą įvairiomis kryptimis, kai reikia greitai sustoti, startuoti arba suktis. Dažniausiai naudojama krepšiniui ir tenisui skirtuose bateliuose.


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top