Aukštos moterims

Stance Wmns Blue Bobby Joe Natural kojinės

SKU
W756B16BOB-NAT
Ypatinga kaina 12,75 Eur Kaina 15,00 Eur
Šiai prekei negalioja nuolaidų kodai ir akcijos

Sudėtis:
75% medvilnė /  15% guma / 10% elastanas

Dydžiai:
S   (35 - 37)
M  (38 - 42)

Stance įkūrėjas John Wilson išgirdęs įdėją apie spalvingas ir ryškias kojines iš pradžių manė, kad tai pokštas. Jeff Curle tuo metinis Skullcandy darbuotojas pasiūlė, pasinaudoti šios įmonės istorja ir jos įdėją pritaikyti kojinėms. Ausinių skyrius parduotuvėse buvo per daug monotoniškas - produktai buvo pristatyti tik juodos ir sidabrinės spalvos, o kai atsirado Skullcandy ausinės su neįprastomis pakuotėmis ir ryškiais piešiniais, skirtumas buvo akivaizdus. Taip ir su kojinėmis, juk visur matėme tik juodas, baltas ir pilkas kojines, kurias žmonės slepia batuose bei po rūbais. Todėl nuo 2009 metų kuomet buvo įkūrtas Stance brand'as, kojinės tapo vienu labiausiai pasaulyje geidžiamu aksesuaru.

Stance subūrė atletų, atlikėjų, įkonų, menininkų bei kitų įvairiausių žmonių komandą ir pavadino juos Punks & Poets. Nuolat tobulėdami bei turėdami tokią įvairią komandą, Stance lengvai užsitikrino savo kojinių populiarumą visame pasaulyje, šiuo metu šias kojines renkasi patys drąsausi žmonės iš įvairiausių pasaulio šalių. Bendrovė klesti surinkusi 86 mln. dolerių investicijų, tarp jų tokio lygio investuotojai kaip Will Smith ir NBA žvaigždė Dwyane Wade. Taip pat su Stance savo kolekcijas mielai kuria tokio populiarumo žvaigždės kaip Rihanna bei Snoop Dogg. Punks & Poets tai Stance brand'o širdis. Žmonės, kurie gyvena tik pagal savo taisykles, nebijo išsiskirti ir būti savimi. Jie jaučia aistrą, turėdami galimybę kurti. Tai Stance komandos nariai tarp kurių garsenybės, tokios kaip: Rihanna, riedlentininkas Neen Williams, golfo žaidėjas Bubb Watson, krepšininkas James Harden ir dar daugiau.

TECHNOLOGIJOS ir MEDŽIAGOS:
Stance sukūrė 360 laipsnių dažymo metodą, kuris leidžia dažams įsiskverbti dar giliau į audinio pluoštus. Ištempus audinį, piešinys pasidaro visiškai lygus. Ši technologija ne tik pagerina gaminio išvaizdą, tačiau nepakenkia medžiagai ir audinio kokybei. 

Inprint procesas leidžia atspausdinti atvaizdus tiksliai atitinkančius nuotraukas, pavyzdžiui kaip NBA legendų. Ši technologija, bei simpatija NBA žaidėjams, pagelbėjo Stance 2015 metų balandį tapti oficialiu NBA kojinių tiekėju.

Brand'as turi beribę aistą tobulumui - pradeda dirbti su geriausia medžiaga ir jei ji nėra pakankamai gera jų produktui, sukuria, užpatentuoja ir panaudoja savo pačių medžiagas.

Medvilnė

Medvilnė
augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio. Medvilnės pluoštas dažniausiai perdirbamas į siūlus, kurie tinkami minkštų, orui pralaidžių tekstilės audinių gamybai. Medvilninė apranga yra plačiausiai pasaulyje naudojama natūralaus pluošto apranga.
Privalumai:

Natūralus pluoštas
Minkšta, sausa ir patogi
Puikiai sugeria drėgmę
Trūkumai:
Medvilnės audiniams trūksta tamprumo ir grįžtamosios gebos
Tinkamai neapdorota lengvai glamžosi


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


  • * Užsakymus, gautus iki 13val., su pasirinktu pristatymu per Omniva ar Venipak, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
  • * Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per FEDEX siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 7EUR.

Stance Wmns Blue Bobby Joe Natural kojinės | SIL