Treniruočių batai moterims

Reebok WMNS ZPump Fusion TR

Ypatinga kaina 45,00 Eur Kaina 100,00 Eur

Reebok jau seniai buvo įvardijama kaip įmonė, kuri yra nepralenkiama kuriant inovacijas treniruočių batelių srityje. 2015 metais pristatyti ZPump Fusion batai tai dar tik labiau patvirtino. 

Pirmą kartą 1989 metais panaudota ikoninė Pump technologija, atgimė šiemet treniruočių ir bėgimo batuose. Jos dėka, kiekvienas atletas gali pagal savo poreikį prisitaikyti batą prie kojos. ,,ZPump Fusion yra naujasis The Pump technologijos požiūris. Dauguma treniruočių batų yra sukurti remiantis esančiais pėdos standartais, todėl perkant tokius batus niekada negali būti garantuotas, kad jie koją atitiks 100%. Tuo tarpu ZPump Fusion pagalba batelius gali prisipūsti ir taip idealiai prisitaikyti prie pėdos linkių." - teigė Paul Litchfield, The Pump technologijos kūrėjas. 

Įdomi detalė apie  ZPump Fusion TR  yra tai, kad standartiškai, treniruočių batai, yra sukurti iš daugiau nei 40 atskirų dalių, tuo tarpu kuriant Reebok ZPump Fusion panaudotos tik trys. Tai leidžia užtikrinti, kad bateliai neapribos kojos judesių ir leis pasijautsi lyg būtum be batų.

Reebok Pump

Reebok Pump
Bateliuose integruotas oro kompresorius, kuris lengvu mygtuko paspaudimu pripompuoja į batelius oro: taip batas iš visų pusių prisitaiko ir priglunda prie pėdos. Baigus treniruotę, kito mygtuko paspaudimu oras lengvai išleidžiamas. 


Dirbtinė oda

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Tinklelis

Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

Reebok dydžių lentelė

EUR US UK CM
35 5 22
35.5 5.5 22.5
36 6 23
37 6.5 23.5
37.5 7 24
38 7.5 24.5
38.5 8 25
39 8.5 25.5
40 9 26
40.5 9.5 26.5
41 10 27
42 10.5 27.5
42.5 11 28
44 12 29
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top