Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Nike Wmns Free Trainer 9 Ultra Metallic

SKU:
AV2140-400
60,00 Eur 100,00 Eur
Ši prekė bus išsiųsta šiandien
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Greitas pristatymas per 1 darbo dieną su siuntimo numeriu
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Treniruočių metu itin svarbu jaustis patogiai ir laisvai – būtent šiems uždaviniams įgyvendinti buvo sukurti Nike Free Trainer 9 Ultra Metallic bateliai.

Lengvas svoris – vienas iš esminių šių kedų bruožių, kurių dėka sporto metu galėsi koncentruotis tik į pratimus. Taip pat treniruočių bateliai pasižymi dideliu lankstumu ir visiškai nevaržys judesių laisvės.

Viršutinė kedų dalis prisitaiko prie pėdos ir tarsi kojinė maloniai ją apspaudžia, be to batelius labai lengva apsiauti ir nusiauti. Stilingą kedų išvaizdą išlaiko 3D spausdintuvu sukurtos detalės, puošiančios kedų korpusą.

Naturalų pagrindo pojūtį bei stabilumą sporto metu garantuos minkštas, lankstus bei spyruokliuojantis Nike Free Trainer 9 Ultra Metallic padas.

Nike istorijos pamatus pastatė Phil‘as Knight‘as, kuris kartu su savo bėgimo treneriu Bill‘u Bowerman‘u 1964-aisiais pradėjo pardavinėti Onitsuka Tiger batelius ir įkūrė kompaniją Blue Ribbon Sports. 1971-aisiais jai buvo suteiktas Nike vardas, kurį įkvėpė senovės graikų pergalės deivė Nikė. Dabar Nike kompanija karaliauja sporto ir laisvalaikio sekcijose, o aukščiausių rezultatų siekia ir tuo pačiu kompanijos vardą garsina patys geriausi pasaulio sportininkai – Cristiano Ronaldo, LeBron‘as James‘as, Kevin‘as Durant‘as, Giannis Antetokounmpo, Kyrie Irving‘as, Serena Williams, Eliud‘as Kipchoge ir daugybė kitų sporto galiūnų.

Jeigu turi kūną, Tu – jau atletas! Nike vadovaujamasi šia filosofija ir aktyviu gyvenimo būdu mėgautis siekia užkrėsti kuo daugiau viso pasaulio gyventojų. Nuolatinį judėjimą simbolizuojanti ir propaguojanti Nike kompanija niekada nestovi vietoje – apie tai byloja ir kompanijos produktai. Sporto ir laisvalaikio avalynė, apranga, aksesuarai – juos nuolat siekiama tobulinti, diegti inovatyvias technologijas ir klientams pristatyti tik aukščiausios klasės kūrinius.

Tikriausiai būtų itin sudėtinga rasti neatpažįstančių garsiojo „Swoosh“ logotipo, kuris matomas visur – miestų gatvėse, didžiausiose sporto arenose ir stadionuose ir net ant podiumų. Nike kedai ir stilinga apranga tapo aukščiausios kokybės ir komforto garantu – juo mėgaujasi net puikiai pažįstamos garsenybės ir pramogų pasaulio žvaigždės.

Laisvalaikio ir sporto kedai – viena iš svarbiausių Nike veiklos sričių. Kompanija vienija daugybę kūrėjų ir dizainerių, kurie konstruoja batelių dizainus pačių įvairiausių stilių gerbėjams. Klasikinio, modernaus ar net futuristinio stiliaus Nike kedai kiekvienam padės atrasti stiliaus harmoniją ir bei išreikšti save.

Vienais svarbiausių Nike vėliavnešių laikomi ypatingą populiarumą išgyvenantys klasikiniai laisvalaikio bateliai ir skirtingų kartų pamiltos serijos. Ikoniniai Nike Air Force 1 kedai – tikra gatvės stiliaus legenda, dėl kurios pasaulis eina iš proto. Legendos statuso vertas ir Nike Cortez siluetas, kurio populiarumas skriejo į aukštumas po pasirodymo filme apie Forrest‘ą Gump‘ą. Ikonomis laikomi garsiojo Tinker‘io Hatfield‘o kūriniai - Nike Air Max 90, Nike Air Max 1, Nike Air Huarache ir dar daugybė kitų siluetų, be kurių neįsivaizduojamas gatvės stilius. Visa tai ir dar daugiau atrask www.sil.lt e-parduotuvėje ir rašyk išskirtinę savo stiliaus istoriją!

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 15 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – nemokamas;
Venipak – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 50,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 7,00 Eur;
Lietuvos paštu – 7,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Dviguba dėžutė
 • 100% autentiškos prekės
PHP 7.4.24 - phpinfo()
PHP logo

PHP Version 7.4.24

System Linux sil 5.4.0-81-generic #91-Ubuntu SMP Thu Jul 15 19:09:17 UTC 2021 x86_64
Build Date Sep 23 2021 21:36:11
Server API FPM/FastCGI
Virtual Directory Support disabled
Configuration File (php.ini) Path /etc/php/7.4/fpm
Loaded Configuration File /etc/php/7.4/fpm/php.ini
Scan this dir for additional .ini files /etc/php/7.4/fpm/conf.d
Additional .ini files parsed /etc/php/7.4/fpm/conf.d/10-mysqlnd.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/10-opcache.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/10-pdo.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/15-xml.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-bcmath.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-calendar.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-ctype.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-curl.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-dom.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-exif.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-ffi.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-fileinfo.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-ftp.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-gd.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-gettext.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-gmp.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-iconv.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-imagick.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-intl.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-json.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-mbstring.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-mysqli.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-odbc.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-pdo_dblib.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-pdo_mysql.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-pdo_odbc.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-phar.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-posix.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-readline.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-runkit7.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-shmop.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-simplexml.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-soap.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-sockets.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-sysvmsg.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-sysvsem.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-sysvshm.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-tokenizer.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-xdebug.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-xmlreader.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-xmlrpc.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-xmlwriter.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-xsl.ini, /etc/php/7.4/fpm/conf.d/20-zip.ini
PHP API 20190902
PHP Extension 20190902
Zend Extension 320190902
Zend Extension Build API320190902,NTS
PHP Extension Build API20190902,NTS
Debug Build no
Thread Safety disabled
Zend Signal Handling enabled
Zend Memory Manager enabled
Zend Multibyte Support provided by mbstring
IPv6 Support enabled
DTrace Support available, disabled
Registered PHP Streamshttps, ftps, compress.zlib, php, file, glob, data, http, ftp, zip, hoa
Registered Stream Socket Transportstcp, udp, unix, udg, ssl, tls, tlsv1.0, tlsv1.1, tlsv1.2, tlsv1.3
Registered Stream Filterszlib.*, string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, dechunk, convert.iconv.*, phpseclib.mcrypt.*, phpseclib.mdecrypt.*, mcrypt.*, mdecrypt.*
Zend logo This program makes use of the Zend Scripting Language Engine:
Zend Engine v3.4.0, Copyright (c) Zend Technologies
    with Zend OPcache v7.4.24, Copyright (c), by Zend Technologies
    with Xdebug v3.0.4, Copyright (c) 2002-2021, by Derick Rethans

Configuration

bcmath

BCMath support enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
bcmath.scale00

calendar

Calendar support enabled

cgi-fcgi

php-fpm active
DirectiveLocal ValueMaster Value
cgi.discard_path00
cgi.fix_pathinfo00
cgi.force_redirect11
cgi.nph00
cgi.redirect_status_envno valueno value
cgi.rfc2616_headers00
fastcgi.error_headerno valueno value
fastcgi.logging11
fpm.configno valueno value

Core

PHP Version 7.4.24
DirectiveLocal ValueMaster Value
allow_url_fopenOnOn
allow_url_includeOffOff
arg_separator.input&&
arg_separator.output&&
auto_append_fileno valueno value
auto_globals_jitOnOn
auto_prepend_fileno valueno value
browscapno valueno value
default_charsetUTF-8UTF-8
default_mimetypetext/htmltext/html
disable_classesno valueno value
disable_functionspcntl_alarm,pcntl_fork,pcntl_waitpid,pcntl_wait,pcntl_wifexited,pcntl_wifstopped,pcntl_wifsignaled,pcntl_wifcontinued,pcntl_wexitstatus,pcntl_wtermsig,pcntl_wstopsig,pcntl_signal,pcntl_signal_get_handler,pcntl_signal_dispatch,pcntl_get_last_error,pcntl_strerror,pcntl_sigprocmask,pcntl_sigwaitinfo,pcntl_sigtimedwait,pcntl_exec,pcntl_getpriority,pcntl_setpriority,pcntl_async_signals,pcntl_unshare,pcntl_alarm,pcntl_fork,pcntl_waitpid,pcntl_wait,pcntl_wifexited,pcntl_wifstopped,pcntl_wifsignaled,pcntl_wifcontinued,pcntl_wexitstatus,pcntl_wtermsig,pcntl_wstopsig,pcntl_signal,pcntl_signal_get_handler,pcntl_signal_dispatch,pcntl_get_last_error,pcntl_strerror,pcntl_sigprocmask,pcntl_sigwaitinfo,pcntl_sigtimedwait,pcntl_exec,pcntl_getpriority,pcntl_setpriority,pcntl_async_signals,pcntl_unshare,
display_errorsOnOff
display_startup_errorsOnOff
doc_rootno valueno value
docref_extno valueno value
docref_rootno valueno value
enable_dlOffOff
enable_post_data_readingOnOn
error_append_stringno valueno value
error_logno valueno value
error_prepend_stringno valueno value
error_reporting3276722527
expose_phpOffOff
extension_dir/usr/lib/php/20190902/usr/lib/php/20190902
file_uploadsOnOn
hard_timeout22
highlight.comment#FF8000#FF8000
highlight.default#0000BB#0000BB
highlight.html#000000#000000
highlight.keyword#007700#007700
highlight.string#DD0000#DD0000
html_errorsOnOn
ignore_repeated_errorsOffOff
ignore_repeated_sourceOffOff
ignore_user_abortOffOff
implicit_flushOffOff
include_path/var/www/magento/generated/code:/var/www/magento/generated/code:/var/www/magento/vendor/magento/zendframework1/library:.:/usr/share/php.:/usr/share/php
input_encodingno valueno value
internal_encodingno valueno value
log_errorsOnOn
log_errors_max_len10241024
mail.add_x_headerOffOff
mail.force_extra_parametersno valueno value
mail.logno valueno value
max_execution_time1800018000
max_file_uploads2020
max_input_nesting_level6464
max_input_time6060
max_input_vars100000100000
memory_limit12048M10240M
open_basedirno valueno value
output_buffering40964096
output_encodingno valueno value
output_handlerno valueno value
post_max_size8M8M
precision1414
realpath_cache_size4096K4096K
realpath_cache_ttl120120
register_argc_argvOffOff
report_memleaksOnOn
report_zend_debugOnOn
request_orderGPGP
sendmail_fromno valueno value
sendmail_path/usr/sbin/sendmail -t -i/usr/sbin/sendmail -t -i
serialize_precision14-1
short_open_tagOnOn
SMTPlocalhostlocalhost
smtp_port2525
sys_temp_dirno valueno value
syslog.facilityLOG_USERLOG_USER
syslog.filterno-ctrlno-ctrl
syslog.identphpphp
track_errorsOffOff
unserialize_callback_funcno valueno value
upload_max_filesize100M100M
upload_tmp_dirno valueno value
user_dirno valueno value
user_ini.cache_ttl300300
user_ini.filename.user.ini.user.ini
variables_orderGPCSGPCS
xmlrpc_error_number00
xmlrpc_errorsOffOff
zend.assertions-1-1
zend.detect_unicodeOnOn
zend.enable_gcOnOn
zend.exception_ignore_argsOnOn
zend.multibyteOffOff
zend.script_encodingno valueno value
zend.signal_checkOffOff

ctype

ctype functions enabled

curl

cURL support enabled
cURL Information 7.68.0
Age 5
Features
AsynchDNS Yes
CharConv No
Debug No
GSS-Negotiate No
IDN Yes
IPv6 Yes
krb4 No
Largefile Yes
libz Yes
NTLM Yes
NTLMWB Yes
SPNEGO Yes
SSL Yes
SSPI No
TLS-SRP Yes
HTTP2 Yes
GSSAPI Yes
KERBEROS5 Yes
UNIX_SOCKETS Yes
PSL Yes
HTTPS_PROXY Yes
MULTI_SSL No
BROTLI Yes
Protocols dict, file, ftp, ftps, gopher, http, https, imap, imaps, ldap, ldaps, pop3, pop3s, rtmp, rtsp, scp, sftp, smb, smbs, smtp, smtps, telnet, tftp
Host x86_64-pc-linux-gnu
SSL Version OpenSSL/1.1.1f
ZLib Version 1.2.11
libSSH Version libssh/0.9.3/openssl/zlib
DirectiveLocal ValueMaster Value
curl.cainfono valueno value

date

date/time support enabled
timelib version 2018.04
"Olson" Timezone Database Version 0.system
Timezone Database internal
Default timezone UTC
DirectiveLocal ValueMaster Value
date.default_latitude31.766731.7667
date.default_longitude35.233335.2333
date.sunrise_zenith90.58333390.583333
date.sunset_zenith90.58333390.583333
date.timezoneEurope/VilniusEurope/Vilnius

dom

DOM/XML enabled
DOM/XML API Version 20031129
libxml Version 2.9.12
HTML Support enabled
XPath Support enabled
XPointer Support enabled
Schema Support enabled
RelaxNG Support enabled

exif

EXIF Support enabled
Supported EXIF Version 0220
Supported filetypes JPEG, TIFF
Multibyte decoding support using mbstring enabled
Extended EXIF tag formats Canon, Casio, Fujifilm, Nikon, Olympus, Samsung, Panasonic, DJI, Sony, Pentax, Minolta, Sigma, Foveon, Kyocera, Ricoh, AGFA, Epson
DirectiveLocal ValueMaster Value
exif.decode_jis_intelJISJIS
exif.decode_jis_motorolaJISJIS
exif.decode_unicode_intelUCS-2LEUCS-2LE
exif.decode_unicode_motorolaUCS-2BEUCS-2BE
exif.encode_jisno valueno value
exif.encode_unicodeISO-8859-15ISO-8859-15

FFI

FFI supportenabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
ffi.enablepreloadpreload
ffi.preloadno valueno value

fileinfo

fileinfo support enabled
libmagic 537

filter

Input Validation and Filtering enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
filter.defaultunsafe_rawunsafe_raw
filter.default_flagsno valueno value

ftp

FTP support enabled
FTPS support enabled

gd

GD Support enabled
GD headers Version 2.3.0
GD library Version 2.3.0
FreeType Support enabled
FreeType Linkage with freetype
GIF Read Support enabled
GIF Create Support enabled
JPEG Support enabled
PNG Support enabled
WBMP Support enabled
XPM Support enabled
XBM Support enabled
WebP Support enabled
BMP Support enabled
TGA Read Support enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
gd.jpeg_ignore_warning11

gettext

GetText Support enabled

gmp

gmp support enabled
GMP version 6.2.0

hash

hash support enabled
Hashing Engines md2 md4 md5 sha1 sha224 sha256 sha384 sha512/224 sha512/256 sha512 sha3-224 sha3-256 sha3-384 sha3-512 ripemd128 ripemd160 ripemd256 ripemd320 whirlpool tiger128,3 tiger160,3 tiger192,3 tiger128,4 tiger160,4 tiger192,4 snefru snefru256 gost gost-crypto adler32 crc32 crc32b crc32c fnv132 fnv1a32 fnv164 fnv1a64 joaat haval128,3 haval160,3 haval192,3 haval224,3 haval256,3 haval128,4 haval160,4 haval192,4 haval224,4 haval256,4 haval128,5 haval160,5 haval192,5 haval224,5 haval256,5
MHASH support Enabled
MHASH API Version Emulated Support

iconv

iconv support enabled
iconv implementation glibc
iconv library version 2.31
DirectiveLocal ValueMaster Value
iconv.input_encodingno valueno value
iconv.internal_encodingno valueno value
iconv.output_encodingno valueno value

imagick

imagick moduleenabled
imagick module version 3.4.4
imagick classes Imagick, ImagickDraw, ImagickPixel, ImagickPixelIterator, ImagickKernel
Imagick compiled with ImageMagick version ImageMagick 6.9.10-23 Q16 x86_64 20190101 https://imagemagick.org
Imagick using ImageMagick library version ImageMagick 6.9.10-23 Q16 x86_64 20190101 https://imagemagick.org
ImageMagick copyright © 1999-2019 ImageMagick Studio LLC
ImageMagick release date 20190101
ImageMagick number of supported formats: 235
ImageMagick supported formats 3FR, 3G2, 3GP, AAI, AI, ART, ARW, AVI, AVS, BGR, BGRA, BGRO, BIE, BMP, BMP2, BMP3, BRF, CAL, CALS, CANVAS, CAPTION, CIN, CIP, CLIP, CMYK, CMYKA, CR2, CRW, CUR, CUT, DATA, DCM, DCR, DCX, DDS, DFONT, DJVU, DNG, DOT, DPX, DXT1, DXT5, EPDF, EPI, EPS, EPS2, EPS3, EPSF, EPSI, EPT, EPT2, EPT3, ERF, EXR, FAX, FILE, FITS, FRACTAL, FTP, FTS, G3, G4, GIF, GIF87, GRADIENT, GRAY, GRAYA, GROUP4, GV, H, HALD, HDR, HISTOGRAM, HRZ, HTM, HTML, HTTP, HTTPS, ICB, ICO, ICON, IIQ, INFO, INLINE, IPL, ISOBRL, ISOBRL6, JBG, JBIG, JNG, JNX, JPE, JPEG, JPG, JPS, JSON, K25, KDC, LABEL, M2V, M4V, MAC, MAGICK, MAP, MASK, MAT, MATTE, MEF, MIFF, MKV, MNG, MONO, MOV, MP4, MPC, MPEG, MPG, MRW, MSL, MSVG, MTV, MVG, NEF, NRW, NULL, ORF, OTB, OTF, PAL, PALM, PAM, PANGO, PATTERN, PBM, PCD, PCDS, PCL, PCT, PCX, PDB, PDF, PDFA, PEF, PES, PFA, PFB, PFM, PGM, PGX, PICON, PICT, PIX, PJPEG, PLASMA, PNG, PNG00, PNG24, PNG32, PNG48, PNG64, PNG8, PNM, PPM, PREVIEW, PS, PS2, PS3, PSB, PSD, PTIF, PWP, RADIAL-GRADIENT, RAF, RAS, RAW, RGB, RGBA, RGBO, RGF, RLA, RLE, RMF, RW2, SCR, SCT, SFW, SGI, SHTML, SIX, SIXEL, SPARSE-COLOR, SR2, SRF, STEGANO, SUN, SVG, SVGZ, TEXT, TGA, THUMBNAIL, TIFF, TIFF64, TILE, TIM, TTC, TTF, TXT, UBRL, UBRL6, UIL, UYVY, VDA, VICAR, VID, VIFF, VIPS, VST, WBMP, WEBP, WMF, WMV, WMZ, WPG, X, X3F, XBM, XC, XCF, XPM, XPS, XV, XWD, YCbCr, YCbCrA, YUV
DirectiveLocal ValueMaster Value
imagick.locale_fix00
imagick.progress_monitor00
imagick.set_single_thread11
imagick.shutdown_sleep_count1010
imagick.skip_version_check11

intl

Internationalization supportenabled
ICU version 66.1
ICU Data version 66.1
ICU TZData version 2021a
ICU Unicode version 13.0
DirectiveLocal ValueMaster Value
intl.default_localeno valueno value
intl.error_level00
intl.use_exceptions00

json

json support enabled

libxml

libXML support active
libXML Compiled Version 2.9.12
libXML Loaded Version 20910
libXML streams enabled

mbstring

Multibyte Support enabled
Multibyte string engine libmbfl
HTTP input encoding translation disabled
libmbfl version 1.3.2
mbstring extension makes use of "streamable kanji code filter and converter", which is distributed under the GNU Lesser General Public License version 2.1.
Multibyte (japanese) regex support enabled
Multibyte regex (oniguruma) version 6.9.4
DirectiveLocal ValueMaster Value
mbstring.detect_orderno valueno value
mbstring.encoding_translationOffOff
mbstring.func_overload00
mbstring.http_inputno valueno value
mbstring.http_outputno valueno value
mbstring.http_output_conv_mimetypes^(text/|application/xhtml\+xml)^(text/|application/xhtml\+xml)
mbstring.internal_encodingno valueno value
mbstring.languageneutralneutral
mbstring.regex_retry_limit10000001000000
mbstring.regex_stack_limit100000100000
mbstring.strict_detectionOffOff
mbstring.substitute_characterno valueno value

mysqli

MysqlI Supportenabled
Client API library version mysqlnd 7.4.24
Active Persistent Links 0
Inactive Persistent Links 0
Active Links 0
DirectiveLocal ValueMaster Value
mysqli.allow_local_infileOffOff
mysqli.allow_persistentOnOn
mysqli.default_hostno valueno value
mysqli.default_port33063306
mysqli.default_pwno valueno value
mysqli.default_socketno valueno value
mysqli.default_userno valueno value
mysqli.max_linksUnlimitedUnlimited
mysqli.max_persistentUnlimitedUnlimited
mysqli.reconnectOffOff
mysqli.rollback_on_cached_plinkOffOff

mysqlnd

mysqlndenabled
Version mysqlnd 7.4.24
Compression supported
core SSL supported
extended SSL supported
Command buffer size 4096
Read buffer size 32768
Read timeout 86400
Collecting statistics Yes
Collecting memory statistics No
Tracing n/a
Loaded plugins mysqlnd,debug_trace,auth_plugin_mysql_native_password,auth_plugin_mysql_clear_password,auth_plugin_caching_sha2_password,auth_plugin_sha256_password
API Extensions mysqli,pdo_mysql

odbc

ODBC Supportenabled
Active Persistent Links 0
Active Links 0
ODBC library unixODBC
ODBCVER 0x0380
ODBC_CFLAGS -I/usr/include
ODBC_LFLAGS -L/usr/lib
ODBC_LIBS -lodbc
DirectiveLocal ValueMaster Value
odbc.allow_persistentOnOn
odbc.check_persistentOnOn
odbc.default_cursortypeStatic cursorStatic cursor
odbc.default_dbno valueno value
odbc.default_pwno valueno value
odbc.default_userno valueno value
odbc.defaultbinmodereturn as isreturn as is
odbc.defaultlrlreturn up to 4096 bytesreturn up to 4096 bytes
odbc.max_linksUnlimitedUnlimited
odbc.max_persistentUnlimitedUnlimited

openssl

OpenSSL support enabled
OpenSSL Library Version OpenSSL 1.1.1f 31 Mar 2020
OpenSSL Header Version OpenSSL 1.1.1f 31 Mar 2020
Openssl default config /usr/lib/ssl/openssl.cnf
DirectiveLocal ValueMaster Value
openssl.cafileno valueno value
openssl.capathno valueno value

pcre

PCRE (Perl Compatible Regular Expressions) Support enabled
PCRE Library Version 10.38 2021-10-01
PCRE Unicode Version 13.0.0
PCRE JIT Support enabled
PCRE JIT Target x86 64bit (little endian + unaligned)
DirectiveLocal ValueMaster Value
pcre.backtrack_limit10000001000000
pcre.jit11
pcre.recursion_limit100000100000

PDO

PDO supportenabled
PDO drivers dblib, mysql, odbc

pdo_dblib

PDO Driver for FreeTDS/Sybase DB-libenabled
Flavour freetds

pdo_mysql

PDO Driver for MySQLenabled
Client API version mysqlnd 7.4.24
DirectiveLocal ValueMaster Value
pdo_mysql.default_socket/var/run/mysqld/mysqld.sock/var/run/mysqld/mysqld.sock

PDO_ODBC

PDO Driver for ODBC (unixODBC)enabled
ODBC Connection Pooling Enabled, strict matching

Phar

Phar: PHP Archive supportenabled
Phar API version 1.1.1
Phar-based phar archives enabled
Tar-based phar archives enabled
ZIP-based phar archives enabled
gzip compression enabled
bzip2 compression disabled (install ext/bz2)
Native OpenSSL support enabled
Phar based on pear/PHP_Archive, original concept by Davey Shafik.
Phar fully realized by Gregory Beaver and Marcus Boerger.
Portions of tar implementation Copyright (c) 2003-2009 Tim Kientzle.
DirectiveLocal ValueMaster Value
phar.cache_listno valueno value
phar.readonlyOnOn
phar.require_hashOnOn

posix

POSIX support enabled

readline

Readline Supportenabled
Readline library EditLine wrapper
DirectiveLocal ValueMaster Value
cli.pagerno valueno value
cli.prompt\b \> \b \> 

Reflection

Reflection enabled

runkit7

runkit7 supportenabled
version4.0.0a3
Custom Superglobal supportenabled
Runtime Manipulationenabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
runkit.internal_overrideOnOn
runkit.superglobalno valueno value

session

Session Support enabled
Registered save handlers files user
Registered serializer handlers php_serialize php php_binary
DirectiveLocal ValueMaster Value
session.auto_startOffOff
session.cache_expire180180
session.cache_limiternocachenocache
session.cookie_domainwww.sil.ltno value
session.cookie_httponly1no value
session.cookie_lifetime157788000
session.cookie_path//
session.cookie_samesiteLaxno value
session.cookie_secure10
session.gc_divisor10001000
session.gc_maxlifetime157788001440
session.gc_probability00
session.lazy_writeOnOn
session.namePHPSESSIDPHPSESSID
session.referer_checkno valueno value
session.save_handleruserfiles
session.save_path/var/lib/php/sessions/var/lib/php/sessions
session.serialize_handlerphpphp
session.sid_bits_per_character55
session.sid_length2626
session.upload_progress.cleanupOnOn
session.upload_progress.enabledOnOn
session.upload_progress.freq1%1%
session.upload_progress.min_freq11
session.upload_progress.namePHP_SESSION_UPLOAD_PROGRESSPHP_SESSION_UPLOAD_PROGRESS
session.upload_progress.prefixupload_progress_upload_progress_
session.use_cookies11
session.use_only_cookies11
session.use_strict_mode00
session.use_trans_sid00

shmop

shmop support enabled

SimpleXML

SimpleXML support enabled
Schema support enabled

soap

Soap Client enabled
Soap Server enabled
DirectiveLocal ValueMaster Value
soap.wsdl_cache11
soap.wsdl_cache_dir/tmp/tmp
soap.wsdl_cache_enabled11
soap.wsdl_cache_limit55
soap.wsdl_cache_ttl8640086400

sockets

Sockets Support enabled

sodium

sodium supportenabled
libsodium headers version 1.0.18
libsodium library version 1.0.18

SPL

SPL supportenabled
Interfaces OuterIterator, RecursiveIterator, SeekableIterator, SplObserver, SplSubject
Classes AppendIterator, ArrayIterator, ArrayObject, BadFunctionCallException, BadMethodCallException, CachingIterator, CallbackFilterIterator, DirectoryIterator, DomainException, EmptyIterator, FilesystemIterator, FilterIterator, GlobIterator, InfiniteIterator, InvalidArgumentException, IteratorIterator, LengthException, LimitIterator, LogicException, MultipleIterator, NoRewindIterator, OutOfBoundsException, OutOfRangeException, OverflowException, ParentIterator, RangeException, RecursiveArrayIterator, RecursiveCachingIterator, RecursiveCallbackFilterIterator, RecursiveDirectoryIterator, RecursiveFilterIterator, RecursiveIteratorIterator, RecursiveRegexIterator, RecursiveTreeIterator, RegexIterator, RuntimeException, SplDoublyLinkedList, SplFileInfo, SplFileObject, SplFixedArray, SplHeap, SplMinHeap, SplMaxHeap, SplObjectStorage, SplPriorityQueue, SplQueue, SplStack, SplTempFileObject, UnderflowException, UnexpectedValueException

standard

Dynamic Library Support enabled
Path to sendmail /usr/sbin/sendmail -t -i
DirectiveLocal ValueMaster Value
assert.active11
assert.bail00
assert.callbackno valueno value
assert.exception00
assert.quiet_eval00
assert.warning11
auto_detect_line_endings00
default_socket_timeout6060
fromno valueno value
session.trans_sid_hostsno valueno value
session.trans_sid_tagsa=href,area=href,frame=src,form=a=href,area=href,frame=src,form=
unserialize_max_depth40964096
url_rewriter.hostsno valueno value
url_rewriter.tagsform=