-15% viskam Kodas: PAVASARIS15

Vans Authentic Eco Theory

VN0A5KRDASW1
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Pranešti šiai prekei pasirodžius prekyboje:

Informacija

Nuo kelių porų per dieną iki pasaulinės žvaigždės statuso. Tokį įspūdingą šuolį savo istorijoje išgyveno mums puikiai pažįstamas Vans vardas. Per 55 metus joje buvo visko – pakilimų, nuopolių, netikėtumų ir dar daugiau, tačiau visų jų dėka Vans tapo kultūriniu fenomenu, dievinamu visame pasaulyje.

Vans istoriją kurti pradėjo Paul’as Van Doren’as. Bostone gimęs vaikinas aštuntoje klasėje suprato, kad mokslai jo nežavi ir nusprendė palikti mokyklą. Tuo, žinoma, ne itin patenkinta buvo Paul’o mama, kuri gavo jam darbą „Randy“ batų gamykloje. Čia Paul‘as dirbo 20 metų ir žingsnis po žingsnio kilo karjeros laiptais bei tapo kompanijos viceprezidentu. 1964-aisiais Paul‘as nusprendė, jog nori pradėti savo verslą ir įkūrė savo batų kompaniją. Prie jo prisijungė brolis Jim‘as ir draugas Gordon‘as bei medžiagas iš Japonijos gabenęs Serge D’Elia.

Po metų Anaheimo mieste, 704 East Broadway gatvėje išdygo Paul‘o batų gamykla, o 1966-ųjų kovo 16-ąją „Van Doren Rubber Company“ oficialiai atvėrė duris. Verslo pradžia klostėsi puikiai ir pirkėjai noriai šlavė batus, todėl nuspręsta plėsti parduotuvių tinklą. Tiesa, tik dalis jų veikė sėkmingai ir nešė pelną kompanijai, todėl Paul‘o buhalteris rekomendavo dalį jų uždaryti. Savininkas patarimų neklausė ir elgėsi atvirkščiai – atidarinėjo vis daugiau naujų parduotuvių.

Aštuntojo dešimtmečio Vans pradėjo gaminti batelius, dedikuotus specialiai riedlentininkams. Įgyvendinti tokią idėją paskatino faktas, jog dauguma Kalifornijos riedlentininkų ir banglentininkų jau buvo pamėgę Vans avalynę. Tarp jų buvo ir garsūs raideriai Tony Alva ir Stacey Peralta. 1975-aisiais jie Vans kompanijai pasiūlė kedų dizaino idėją ir taip 1976-ųjų kovo 18-ąją gimė vienas garsiausių visų laikų kompanijos siluetų – Vans Era. Kartu su Era bateliais debiutavo garsusis „Off the Wall“ sloganas. Netolimoje ateityje gimė dar keletas legendinių modelių – 1977-aisiais pristatyti Vans Old Skool, o 1978-aisiais – Vans SK8-Hi.

1980-aisiais kompanija gavo Universal kino studijos pasiūlymą Vans kedus parodyti filme „Pašėlęs gyvenimas Ridžmonto vidurinėje“ („Fast Times at Ridgemont High“). Filme pasirodęs Classic Slip-On modelis ir kiti Vans batai sulaukė ypatingai didelio dėmesio, o pardavimai augo kosminiu greičiu. Tais pačiais metais, kai buvo išleistas filmas, Vans pajamos išaugo daugiau nei dvigubai -  pasiekė 45 milijonus JAV dolerių.

Sėkmingai įsitvirtinusi riedlenčių ir banglenčių rinkose, Vans kompanija planavo dar labiau plėsti savo produkciją, tačiau tokie planai atvedė prie bankroto. 1988-aisiais Vans kompaniją į savo rankas perėmė „McCown De Leeuw & Co. Paul“ firma, kuri tęsė Van Doren‘ų pradėtas tradicijas. Naujieji savininkai investavo dideles sumas į kompanijos augimą, plėtė partnerių ratą. XXI-ąjį amžių Vans pasitiko pilnai atsistojusi ant kojų ir net buvo įtraukta į geriausių JAV mažųjų kompanijų sąrašą. Nuo 2004-ųjų Vans vardas priklau VF Corporation konglomeratui, kuris tapo esminiu faktoriumi, kodėl kompanijos bateliai išplito visame pasaulyje.

Vans gyvuoja jau 55 metus ir per šį ilgą laikotarpį pastatė tvirtus pamatus skirtingose kultūrinėse terpėse bei nuolat juda pirmyn. Nuoširdus darbas ir tikėjimas savimi Vans leido įsitvirtinti garsiausių pasaulio prekės ženklų elite. Svarbiausia, jog neišsižadama savo šaknų - Vans laisvalaikio batai ir toliau kviečia nerti į nuotykius, mėgautis laisve ir užkariauti gatves kartu!

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus DPD, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
DPD – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų. Grąžinimo lipdukas per DPD bus pridėtas prie kiekvieno užsakymo.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu UPS kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
UPS – 12,00 Eur.

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Supakuota dviguboje dėžutėje
 • 100% originalios prekės