Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

Air Jordan Wmns 3 Retro SE Bordeaux

 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Pranešti šiai prekei pasirodžius prekyboje:

Informacija

Air Jordan III modelis siejasi su daug pirmų kartų. Rinkoje bateliai pasirodė 1988 m. kuomet Michael Jordan gavo primąjį savo karjeroje MVP titulą. Taip pat tai buvo pirmieji bateliai iš Jordan linijos, kuriuos kūrė legendinis dizaineris Tinker Hatfield. Pieš tai kurtų Air Jordan I ir Air Jordan II modelių dizaineriai, Peter Moore ir Bruce Kilgore, paliko Nike, tuo tarpu mėgindami įtikinti ir patį MJ atsiskirti nuo kompanijos. Viso labo Michael Jordan pasakė "ne" ir toliau tęsė bendradarbiavimą su Nike. Kūrybos procese Tinker Hatfield daug bendravo su MJ ir pagal krepšininko pageidavimus buvo stengiamasi sukurti kuo lengvesnius ir kuo patvaresnius batelius, taip gimė idėja sukurti pirmąjį vidutinio "mid" profilio modelį. Kartu su Air Jordan III buvo atsisakyta logotipo su sparnais, vadinamo "Wings" ir parduotuvių lentynose jie pasirodė, su dabar jau gerai žinomu "Jumpman" logotipu. Dar vienas pirmasis kartas - oro pagalvės integravimas į padą Jordan bateliuose taip, kad ji būtų akivaizdžiai matoma. Visa tai dar ne viskas, būtent Air Jordan III modelyje buvo pirmą kartą panaudotas, dabar jau garsusis, dramblio odos raštas - "Elephant Print". Air Jordan III modelis gerai žinomas ir dėl vienos iš garsiausių Nike reklamų, kurioje buvo charakterizuojamas Mars Blackmon personažas, sukurtas bei suvaidinatas aktoriaus/režisieriaus Spike Lee. Dažnai sakoma, kad Air Jordan III viena iš didelės Jordan batelių linijos sėkmės priežasčių. Pirmasis Air Jordan 3 Retro perleidimas pasirodė 2001 metais.
Šiuo metu bateliai yra priskiriami laisvalaikio batelių kategorijai.

1984-aisiais Nike kompanija dėjo visas pastangas, kad į savo gretas priviliotų NBA lygos naujoką Michael’ą Jordan’ą, kuris tuo metu žvalgėsi į konkurentus. Perspektyviam krepšininkui buvo pasiūlyta milžiniška 500 tūkstančių JAV dolerių per metus suma ir vardinė sportinių batelių serija, kuriai diriguos dizaineris Peter’is Moore’as. Po sėkmingo sutarties su Jordan'u sudarymo pirmiausia buvo ieškoma tinkamo pavadinimo būsimos NBA žvaigždės bateliams - taip gimė Air Jordan vardas, kurį rinktis patarė tuometinis Jordan’o agentas, David’as Falk’as. Įdomus ir mažai kam žinomas faktas, jog Nike svarstė ir dar vieną variantą – Prime Time vardą.

Įdomu, jog už vardinių MJ batų kūrybą atsakingas Peter'is Moore'as norėjo sulaužyti iki tol galiojusius spalvų ir dizaino barjerus. Taip tarp įprastomis jau tapusių baltos ir juodos spalvų atsirado ir NBA komisarui David’ui Stern’ui taip nepatikusi raudona. Moore’ui to neužteko ir jis vis suko galvą, kaip dar pagyvinti Air Jordan 1 išvaizdą. Ir paskutinis šio šedevro potepis buvo sukurtas labai netikėtai! Peter’is Moore’as kartu su Nike marketingo vadovu Rob'u Strasser'iu ruošėsi skristi namo po susitikimo su Jordan'o agentu Falk'u. Keliaudamas link savo vietos Moore’as pastebėjo berniuką, kuris ant savo marškinėlių buvo prisisegęs plastikinius kapitono sparnus. Tokių pačių dizaineris paprašė lėktuvo stiuardesės, kurį tokį prašymą pirmiausia palydėjo keistu žvilgsniu. Iš karto po to, kai gavo plastikinius sparnus, Moore‘as nieko nelaukęs griebė paprastą servetėlę ir pradėjo piešti - sparnus jis apjungė su krepšinio kamuoliu ir taip gimė legendinis Air Jordan logotipas. Jis tapo tuo trūkstamu akcentu, dėl kurio Peter’is Moore’as ilgai suko galvą. Sparnai papuošė ant Air Jordan I įmovą - logotipą iki šių dienų turi visame pasaulyje pamėgti laisvalaikio  bateliai, kur jis naudojamas ant šoninės kedų dalies. Tada logotipas reprezentavo sėkmingą kelią ir karjerą, kuri laukia Michael'o. Rezultatu patekintas Moore’as tada išrėžė labai skambią frazę: „Stebėkite, kaip mes kuriame istoriją. Junkitės prie skrydžio arba dinkite iš kelio.“

Legenda tapę pirmieji MJ bateliai, Air Jordan 1, buvo išleisti 1985-aisiais, o pardavimai fiksavo ne ką mažiau įspūdingus skaičius nei Michael’as savo karjeros metu – jau per pirmus du mėnesius kedų buvo parduota už daugiau nei 70 milijonų JAV dolerių. Air Jordan vardo istorija vis garsiau sklido po visą pasaulį – net ir po Michael’o Jordan’o karjeros pabaigos.

Šių dienų Air Jordan – tai vardas, kuris tapo gigantu gatvės stiliaus, muzikos, sporto ir net mados pasauliuose. Skrydį ir aukščiausių tikslų medžioklę reprezentuojanti kompanija dievinama ne tik jaunosios kartos, bet ir streetwear’o pamatų statybas gyvai stebėjusių sneakerhead’ų. Jumpman logotipą išvysi absoliučiai visur! Ir dėl to stebėtis neturėtumėme, nes Jordan vardas užkariavo modernaus pasaulio kultūras ir tapo vienu įtakingiausiu šių dienų prekės ženklų.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus Omniva arba Venipak, kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.
Prekių atsiėmimas parduotuvėje SIL - Putvinskio g. 50, Kaune, sekančią darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
Omniva – nemokamas;
Venipak – nemokamas;
SIL parduotuvė (Putvinskio g. 50, Kaune) – nemokamas;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų per Omnivos paštomatus. Tiesiog prisijunk prie savo SIL paskyros su el. pašto adresu, kurį ivedei pirkdamas prekes ir grąžink netikusias prekes labai patogiai.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Prekes siunčiame tarptautiniu FedEx kurjeriu. Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Pristatymo kainos į kitas šalis:
FedEx – 12,00 Eur;
Lietuvos paštu – 12,00 Eur;

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Supakuota dviguboje dėžutėje
 • 100% originalios prekės