Raiščiai moterims

McDavid blauzdinė

25,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Blauzdos apimtis:

S:   30-36 cm
M:  36-38 cm
L:   38-43 cm
XL: 43-46 cm

McDavid Blauzdinė užtikrina šilumą, suspaudimą ir prilaikymą esant blauzdos raumens patempimams ir skausmams. Abipusis, ilgas šilumą išsaugantis neopreno įtvaras, tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pusės padengtas nailonu. Pastaroji yra padengta ypatingai atspariu nailonu, siekaint ilgaamžiškumo. Neopreminė įtvaro medžiaga pasižymi tuo, kad į pažeistą vietą teikia gydančia šilumą, kuri spartiną gijimą ir malšina skausmą. 


Apsaugos lygis I
McDavid blauzdinė turi pirmą apsaugos lygį, kuris užtikriną kompresiją, šilumą ir blauzdos apsaugą. 

Plovimas ir priežiūra
Skalbti šiltame vandenyje su švelniomis skalbimo priemonėmis. Švariai išskalauti ir palikti savaiminiam išdžiuvimui. Negręžti. Neskalbti skalbimo mašinoje, nedžiovinti džiovyklėje ir nevalyti cheminiu bÅ«du. Rekomenduojama įtvarą dažnai skalbti, kad jis išliktų švarus ir jame nesikauptų kÅ«no išskiriamos druskos.

 

*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top