Kojoms vyrams

McDavid HexPad kojų apsaugos 2vnt

35,00 Eur
Šiai prekei negalioja nuolaidų kodai ir akcijos

Sudėtis:
80% nailonas / 20% elastanas

Kelio apimtis:

S:   25-30cm
M:  30-36cm
L:   36-41cm
XL: 41-48cm

McDavid HexPad kojų apsaugos yra skirtos apsaugoti kelius nuo griuvimo metu patiriamų smūgių. Visą priekinį kelio plotą per sulenkimą, įskaitant ir girnelę, dengia minkštosios Hex technologijos šešiakampės formos pagalvėlės. Viena nuo kitos atskirtos pagalvėlės idealiai prisitaiko prie kelio išlinkimų ir leidžia keliui, nevaržant dinamikos, judėti į visas puses. Prailgintas įtvaras turi gerai prie šlaunies ir blauzdos prisispaudžiančius galus, kurie neleidžia apsaugai smukti žemyn. hDc Moisture Management technologiją turintis įtvaras užtikrina gerą prakaito sugėrimą, išgarinimą ir išlaiko koją vėsią. Komplektą sudaro du šių apsaugų vienetai, kuriuos galima mūvėti tiek ant dešinės tiek ant kairės kojos.

Plovimas ir priežiūra
McDavid HexPad kojų kelių apsaugas galima skalbti skalbimo mašinoje šiltame vandenyje, naudojant švelnų ir nedirginantį ploviklį. Negalima balinti ir naudoti sauso valymo. Galima džiovinti džiovyklėje.

HexPad

HexPad

Jauskitės saugiau nei bet kada su HexPad! Itin lengva ir minkšta unikali uždarų dalelių puta atletui bet kuriame kontaktiniam sporte suteikia apsaugos ir pasitikėjimo pranašumą. Pasitelkiant aukštoss kokybės hDc™ technologiją, HexPad taip pat sugeba išvaryti ir sugerti prakaitą ar sušildyti, išlaikyti tinkamą apdengtos kūno vietos temperatūrą priklausomai nuo oro sąlygų, taip suteikiant ir papildomo komforto. Nors HexPad technologiją daug kas mėgino kopijuoti ar pamėgdžioti, McDavid HexPad vis dar yra šios srities lyderė, kurią renkasi tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 


Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


  • * Užsakymus, gautus iki 13val., su pasirinktu pristatymu per Omniva ar Venipak, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
  • * Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per FEDEX siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 7EUR.

McDavid HexPad kojų apsaugos 2vnt | SIL