Kojoms vaikams

McDavid Elite Engineered Elastic labai lengvas kulkšnies įtvaras

55,00 Eur
Šiai prekei negalioja nuolaidų kodai ir akcijos

Sudėtis:
74% nailonas / 16% poliesteris / 7% guma / 3% elastanas

Kulkšnies apimtis:
XS:   19-20.3 cm
S:     20.3-21.6 cm
M:    21.6-22.9 cm
L:     22.9-24.1 cm
XL:   24.1-25.4 cm
XXL: 25.4-28 cm

 

McDavid Elite Engineered Elastic labai lengvas kulkšnies įtvaras yra kompresinės kojinės stiliaus ir ne tik priglunda prie pėdos, bet ją gerai apgaubia. Įtvaras yra pagamintas iš aukščiausios kokybės į visas puses itin gerai besitempiančios kompresinės medžiagos, kuri užtikrina oro pralaidumą, patogumą, lengvumą ir greitą atsistatymą. Skaičiaus šeši forma tiek iš vidinės, tiek iš išorinės pėdos pusės suveržiami du šoniniai dirželiai užtikrina pėdos stabilumą. Dirželiais galima reguliuoti norimą įtvirtinimo ir suveržimo stiprumą. McDavid Elite Engineered Elasticįtvaras pagamintas pagal pėdos anatomiją, dėl to užtikrinami natūralus pėdos judesiai. Vidinėje įtvaro dalyje iš abiejų šonų yra integruoti du geliniai paketo paminkštinimai. Jie ne tik suteikia patogumo, bet ir užtikrina geresnį pėdos prilaikymą ir apsaugą. Šis įtvaras yra ne tik lengvas, bet pralaidus orui bei gerai sugeriantis ir išgarinantis drėgmės perteklių. Įtvarą lengva užsidėti ir nusiimti. Jis tinkamas tiek dešinei, tiek kairei kulkšnei.

Apsaugos lygis III

McDavid Elite Engineered Elastic įtvarui yra suteiktas aukščiausias apsaugos lygis. Įtvaro naudojimas malšina vidutinio stiprumo čiurnos skausmus, užtikrina gerą čiurnos sąnario stabilumą staigių judesių metu, kuomet norima pakeisti bėgimo kryptis.

Plovimas ir priežiūra
Plauti rankomis šaltame vandenyje naudojant švelnų muilą nedirginantį odos. Po plovimo krupščiai išskalauti ir leisti natūraliai išdžiūti.

 

McDavid Targeted Compression

Targeted Compression™
Ypač moderni suspaudimo, kompresijos technologija, kurios pagrindinis tikslas dar geresni jūsų sportiniai pasiekimai. Targeted Compression™ yra "išmanioji" kompresija. Ji ne tik sugeba pagerinti kraujotaką, raumenų stabilumą ir greitą jėgų atsistatymą, bet ir svarbiausia, jog šias funkcijas Targeted Compression™ atlieka tose vietose, kur jų labiausiai reikia, taip pašalinant jūsų silpnąsias vietas. 


Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Poliesteris

Poliesteris
audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Poliesteris yra populiarus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių sąvybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai. Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu.
Privalumai:
Dirbtinis pluoštas, dažnai naudojamas sportinės aprangos gamyboje
Nesiglamžo ir yra tamprus
Stiprus ir patvarus
Trūkumai:
Blogai sugeria drėgmę


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


  • * Užsakymus, gautus iki 13val., su pasirinktu pristatymu per Omniva ar Venipak, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
  • * Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per FEDEX siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per 3-4 darbo dienas (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 7EUR.

McDavid Elite Engineered Elastic labai lengvas kulkšnies įtvaras | SIL