Krepšinio vaikams

Jordan Maxin 200 GS

110,00 Eur

Turtingą Jordan krepšinio istoriją, kuriai pamatus pastatė legendinio Michael’o Jordan’o pergalės ir meilė žaidimui, tęsia garsiausi šių dienų NBA krepšininkai. Pergalės visada buvo Jordan prekės ženklo esmė, kurių medžioklė šiais laikais tęsiama ne tik krepšinyje, bet ir laisvalaikio stiliaus sekcijoje.

Su tikslu garsinti pergalingą Jordan vardą į gatves žengė ir Jordan Maxin 200 laisvalaikio bateliai, kuriuos įkvėpė čempioniškas Jordan krepšinio paveldas.

Jordan Maxin 200 laisvalaikio kedai įprasmina klasikinį gatvės stilių, kuriame svarbų vaidmenį visada turėjo ir krepšinis. Batelių viršutinę dalį sudaro odos, sintetikos ir tekstilės detalės, kurias papildo Air Jordan 5 kedų įkvėptas akcentas – tai batų raištelių sistemos dalimi tapusios skylėtos “grotelės”.

Maksimalų komfortą ir amortizaciją su kiekvienu žingsniu užtikrins Jordan Maxin 200 padas su didele Max 200 oro pagalve. Junkis prie stilingos Jordan šeimos ir mėgaukis laisvalaikiu su Jordan Maxin 200 bateliais!

Nike Max Air

Maksimalaus oro tūrio (Nike AIR MAX) sistema
Amortizacinė sistema „Max Air“ yra maksimalus oro tūris, skirtas maksimaliai apsaugai nuo smūgio jėgos. Ji paskirsto maksimalų slėgį platesniame paviršiuje. „Max Air“ užtikrina geriausią amortizaciją, saugančią nuo smūgio jėgos. Ši technologija leidžia padidinti oro tūrį, dėl to sportinis batelis gali užtikrinti itin gerą amortizaciją.        

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda

Dirbtinė oda
Neišsitampo
Stipresnė, lengvesnė ir patvaresnė negu natūrali oda
Atpažįstama iš vienodo grūdėto paviršiaus ir lygių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


To Top