Saugus apmokėjimas jums patogiu būdu
Nemokamas pristatymas per 1 d.d.
30d. nemokamo grąžinimo garantija
100proc. Originalios prekės

G.H Bass & Co Weejuns Heritage Larson Maharishi Emb

140,00 Eur 200,00 Eur
BA91010M-000
Ši prekė bus išsiųsta rytoj
Prekė yra sandėlyje
 •  
  Nemokamas pristatymas į LT / LV / EE
  Užsakymus pristatome nemokamai per 1 darbo dieną
 •  
  Užsakymus pateiktus iki 14 val., išsiunčiame tą pačią dieną

Informacija

Kai George'as Henry Bass‘as 1876-aisiais Meine įkūrė savo vardo batų įmonę, jo misija buvo paprasta: „pagaminti geriausius batus tam tikslui, kuriam jie buvo skirti“. Kai pradėjo kurti tvirtą avalynę vietos ūkininkams ir miškininkams, ponas Bass‘as net neįsivaizdavo, kad kada nors jo prekės ženklas turės įspūdingą kultūrinę reikšmę.

Iki 1887-ųjų jo batai išpopuliarėjo ir Bass‘as savo batų dirbtuves perkėlė šalia Wilson upės, kad galėtų panaudoti vandens energiją ir greičiau pagaminti daugiau batų. Iki XX amžiaus pradžios jis sukūrė praktiškų, patvarių lauko batų asortimentą, kuris tapo mėgstamas visoje Amerikoje. Netrukus įmonė įsitvirtino ir kaip įvairios sporto ir lauko avalynės gamintoja – nuo slidinėjimo iki golfo batų.

Kultiniu kūriniu tapo G.H. Bass & Co. mokasinai. Nors iš pradžių jie buvo skirti miškininkams, prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui G.H. Bass & Co. mokasinai dėl tinkamumo šaltoms oro sąlygoms tapo oficialiais ginkluotųjų pajėgų pilotų aviacijos batais.

Vienas svarbiausių taškų G.H. Bass & Co. Istorijoje – 1936-ieji. Tada gimė bene ryškiausias kompanijos kūrinys – G.H. Bass & Co. Weejuns loaferiai. Ikoninio silueto istorija prasidėjo, kai britų sportininkai važiuodavo žvejoti į Norvegiją ir pastebėjo anksčiau nematyto dizaino nevarstomus batus. Tada jie pradėjo plisti visuose Europos kurortuose, kur atostogaudavo turtingas elitas, tada pasiekė ir Palm Byčą Floridoje. Tuo metu šiuos norvegiško dizaino batus tiekdavo tik dvi Londono parduotuvės, o amerikiečiai jų negamino. Taip buvo iki kol G.H. Bass kompanija nusprendė įsitraukti ir dar labiau patobulinti šį stilių. Taip gimė legendiniai G.H. Bass & Co. Weejuns. Pirmasis, kuris plačiai paskleidė žinią apie Weejuns, buvo legendinis Holivudo aktorius James’as Dean’as. Septintajame dešimtmetyje Weejuns ypatingai pamėgo JAV rytinės pakrantės universitetų studentai. Batai tapo tobulu akcentu studentų stiliuje ir derėjo šalia elegantiškų megztinių, chaki spalvos chino kelnių, paltų ir megztų kaklaraiščių. Savo žavesiu ir nesenstančiu įvaizdžiu John‘as F. Kennedy pakėlė Weejuns į kitą lygį. Jo išskirtinis stilius Weejuns loaferius įamžino kaip „tikrą amerikietišką batą“.

G.H. Bass & Co. Weejuns loaferiai svarbią rolę turėjo ir Jungtinėje Karalystėje. Paveiktas jamaikiečių antplūdžio, britų jaunimas pradėjo perimti šios salos kultūros aspektus, maišydamas juos su ankstesnių dešimtmečių „Mods“ ir „Teddy Boys“ stiliaus užuominomis. Jaunuoliai Weejuns derino su kostiumais, plonais kaklaraiščiai ir skrybelėmis.

Weejuns statusą 1982-aisiais įtvirtino ir pats Michael‘as Jackson‘as. Stambiu planu juoda Weejuns loaferių pora pasirodė legendinio „Thriller“ vaizdo klipe. Sekantis žingsnis Weejuns istorijoje - MTV iškilimo laikais jie tapo itin mėgstami įvairių Amerikos jaunimo kultūrų. Nuo pankų iki hiphopo legendų ir supermodelių, tokių kaip Cindy Crawford – Weejuns norėjo visi. Prekės ženklo populiarumui toliau augant, G.H. Bass & Co. batai sulaukė daugybės žymių gerbėjų, įskaitant Charle‘są Lindberghą, Grace Kelly, Audrey Hepburn. G.H. Bass & Co. Avalynę dievina ir tokios šių laikų pažibos, kaip David‘as Beckham‘as, Paul’as Weller’is, Maisie Williams, Zoe Kravitz ir daug kitų.

G.H. Bass & Co. siekia nuolatinio augimo ir tobulėjimo. Su kiekviena nauja stiliaus karta atsiranda naujų Weejuns gerbėjų ir naujų būdų, kaip dėvėti klasikinį siluetą. Nesvarbu, ar esate modernaus miesto stiliaus gerbėjas ar ribas laužantis maištininkas, G.H. Bass & Co. batai padės išreikšti asmeninį stilių kiekviename žingsnyje. Iki šios dienos G.H. Bass & Co. kompanija išlieka ištikima kokybei, ilgaamžiškumui ir stiliui.

Pristatymas Lietuvoje:
Užsakymus, pateiktus iki 14 val., ir pasirinkus DPD, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
Užsakymus pateiktus savaitgalį ir švenčių dienomis išsiunčiame sekančią darbo dieną.
Kurjeriai pristato prekes per 1 darbo dieną.

Pristatymo kainos Lietuvoje:
DPD – 3,00 Eur. Nemokamas pristatymas nuo 39,00 Eur;

Grąžinimas Lietuvoje:
Greitai ir nemokamai grąžink nenaudotas ir nepažeistos originalios pakuotės prekes per 30 dienų. Grąžinimo lipdukas per DPD bus pridėtas prie kiekvieno užsakymo.

Pirkėjas pasirinkęs kitą grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Pristatymas į kitas šalis:
Pristatymas trunka nuo 2 iki 7 dienų, priklausomai nuo pasirinktos šalies.

Grąžinimas iš kitų šalių:
Pirkėjas pasirenka grąžinimo būdą, grąžinimo išlaidas padengia savo sąskaita.

Visi svetainėje gaunami duomenys yra šifruojami, o mokėjimai yra priimami per išorines bankines sistemas.

Elektroninė bankininkystė
Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bankas, Citadele.

Kitos mokėjimo platformos
Paysera, PayPal - leidžia atsiskaityti kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.

Kredito ir debeto kortelės
Už prekes galite atsiskaityti kredito ir debeto VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis.

Apmokėjimas kurjeriui
Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių pristatymo/atsiėmimo metu (Priklausomai nuo pasirinktos kurjerių tarnybos).

 • Pristatymas per 1 darbo dieną
 • 30 dienų nemokamas grąžinimas
 • Supakuota dviguboje dėžutėje
 • 100% originalios prekės