KangaRoos prekės ženklo istorija prasidėjo 1979-aisiais, kai bėgimą dievinusiam architektui Robert‘ui Gamm‘ui kilo inovatyvi idėja – jis sukonstravo bėgimo batus su užsegama kišene, kurioje tilpo raktai ir keletas monetų. Savo kūriniui Robert‘as parinko KangaRoos vardą, nes kengūra vienu žingsniu gali nušokti 25 pėdas. Ji niekada nesižvalgo atgal ir, žinoma, turi kišenę.

Devintojo dešimtmečio viduryje KangaRoos su trenksmu įsiveržė į Amerikos sporto prekių rinką ir tuo pačiu populiarėjo Europoje. Gamm‘as intensyviai ieškojo būdų tobulinti savo produktus ir Ilinojaus universitete net atidarė 10 tūkstančių kvadratinių metrų ploto KangaRoos laboratoriją, skirtą tyrimams ir testams. 1986-aisiais bendradarbiaujant su NASA inžinieriais pristatyta Dynacoil - 3D austo ritės audinio technologija, naudota pažengusiems bėgikams skirtuose sportbačiuose.

KangaRoos populiarumo augimui didelį postūmį suteikė ir garsūs ambasadoriai. Prekės ženklą atstovavo NFL legenda Walter‘is Payton‘as, beisbolo žvaigždės Ozzie Smith‘as, Vince‘as Coleman‘as ir Ron‘as Darling‘as bei NBA pažiba Clyde‘as Drexler‘is. Ryškiausiu KangaRoos veidu laikytas Walter‘is Payton‘as avėjo savo vardo kedus – Sweetness Trap Hi. Įdomu, jog KangaRoos įkūrėjas Robert‘as Gamm‘as ryškiausiai savo žvaigždei už atsidavimą net padovanojo Lamborghini.

Dešimtas dešimtmetis KangaRoos istorijoje žymėjo galingą žingsnį į priekį. Kompanija pristatė aprangos kolekcijas, avalynę laisvalaikiui bei žengė į mados rinką. Taip pat, KangaRoos ambasadorių ratą papildė imtyninkai, lenktyninkai, tenisininkai, aerobikos žvaigždės. 1992-ųjų Barselonos olimpinėse žaidynėse su KangaRoos batais dėl medalių kovojo JAV bėgikų komandos nariai.

2012-aisiais gyvųjų pasaulį paliko KangaRoos tėvas Robert‘asas Gamm‘as. Kompanijos įkūrėjo garbei išleista riboto leidimo kolekcija, kurią sudarė net 91 skirtinga jo numylėto KangaRoos Blaze modelio versija.

Šiandien KangaRoos batai vyrams ir moterims yra tarptautinė laisvalaikio stiliaus pažiba - po brand'o vėliava gimstanti avalynė, apranga ir aksesuarai parduodami daugiau nei 60-yje valstybių. Prekės ženklas ir toliau išlieka ištikimas savo sporto paveldui ir unikalaus dizaino idėjai, kurią Robert‘as Gamm‘as pradėjo prieš daugybę metų.

KangaRoos avalynė vyrams ir moterims internetu ➡️ SHOP