Lazdos vyrams

Demarini CF8 Fastpitch 32 Inch beisbolo lazda

SKU
887768301767
Ypatinga kaina 180,00 Eur Kaina 320,00 Eur

Ilgis: 81cm
Plotis: 6cm

Fastpitch kolekcija yra viena iš lyderiaujančių ne tik visoje DeMarini gaminamų lazdų linijoje, bet ir tarp daugelio beisbolo lazdų gamintojų. Populiarioji Demarini CF8 Fastpitch 32 Inch beisbolo lazda išlaiko subalansuotą smūgiavimą ir neleidžia lazdai prarasti taip norimos jėgos ir patikimumo. Viršutinė lazdos dalis, kuri skirta atmušti kamuoliuką turi naująją Paradox Plus+ technologiją. Stipresnė ir kur kas jautresnė technologija leidžia optimaliai panaudoti Parabox Plux+ privalumus. Vidurinėje rankenos dalyje esanti D-Fusion 2.0 yra atsankinga už smūgio sūgėrimą, jo sulaikymą ir smūgio energijos grąžinimą atgal į lazdos paviršių. Ši technologija nukreipia didesnę vibracijos dalį į kamuoliuką, o ne i rankas. Apatinis rankenos paviršius yra padengtas lengvu anglies pluoštu, užtikrinančiu stabilumą, tvirtumą ir patogumą. Praplatintas rankenos galas užtikrina, kad stipri smūgio jėga neišplės beisbolo lazdos iš rankų. 

*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top