Įtvarai vyrams

McDavid šlaunies vyniojamas įtvaras

27,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Dydis: 
One size - tinka daugeliui

McDavid šlaunies reguliuojamas įtvaras šildo ir prispaudžia viršutinę šlaunies dalį bei dvigalvį ir keturgalvį šlaunies raumenį. Vidinė įtvaro pusė yra padengta neslystančia ir gerai tiek su oda tiek su kitomis rūbų medžiagomis sukimbančia medžiaga.Įtvaro išorė yra padengta nailonu, o tai užtikrina šilumos išsaugojimą apjuosto raumens zonoje. Daugeliui tinkantis įtvaras turi reguliuojamą dirželį, tad norintiems didesnio ar mažesnio prispaudimoveržiant įtvarą galima pasirinkti norimą įtvirtinimą. Tinkamas naudoti tiek ant dešinės, tiek ant kairės kojos.

Apsaugos Lygis I
Padeda sumažinti šlaunies keturgalvio ir dvigalvio raumens skausmą, užtikrina dvigalvio raumens sausgyslės suspaudimą, malšina raumenyse jaučiamą įtampą. Įtvaras turi įtakos greitesniam atsistatymui po raumens traumų.

Plovimas ir priežiūra
Plauti šiltame vandenyje naudojant švelnias ir nedirginančias skalbimo priemones. Išplovus gerai išskalauti ir palikti savaiminiam išdžiuvimui. Nedžiovinti džiovyklėje, nebalinti ir nenaudoti cheminio valymo. Rekomenduojama įtvarą dažnai skalbti, kad jis išliktų švarus ir jame nesikauptų kūno išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą. 

McDavid Targeted Compression

Targeted Compression™
Ypač moderni suspaudimo, kompresijos technologija, kurios pagrindinis tikslas dar geresni jūsų sportiniai pasiekimai. Targeted Compression™ yra "išmanioji" kompresija. Ji ne tik sugeba pagerinti kraujotaką, raumenų stabilumą ir greitą jėgų atsistatymą, bet ir svarbiausia, jog šias funkcijas Targeted Compression™ atlieka tose vietose, kur jų labiausiai reikia, taip pašalinant jūsų silpnąsias vietas. 


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top