Įtvarai vyrams

McDavid šlaunies vyniojamas įtvaras

27,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Dydis: 
One size - tinka daugeliui

McDavid šlaunies reguliuojamas įtvaras šildo ir prispaudžia viršutinę šlaunies dalį bei dvigalvį ir keturgalvį šlaunies raumenį. Vidinė įtvaro pusė yra padengta neslystančia ir gerai tiek su oda tiek su kitomis rūbų medžiagomis sukimbančia medžiaga.Įtvaro išorė yra padengta nailonu, o tai užtikrina šilumos išsaugojimą apjuosto raumens zonoje. Daugeliui tinkantis įtvaras turi reguliuojamą dirželį, tad norintiems didesnio ar mažesnio prispaudimoveržiant įtvarą galima pasirinkti norimą įtvirtinimą. Tinkamas naudoti tiek ant dešinės, tiek ant kairės kojos.

Apsaugos Lygis I
Padeda sumažinti šlaunies keturgalvio ir dvigalvio raumens skausmą, užtikrina dvigalvio raumens sausgyslės suspaudimą, malšina raumenyse jaučiamą įtampą. Įtvaras turi įtakos greitesniam atsistatymui po raumens traumų.

Plovimas ir priežiūra
Plauti šiltame vandenyje naudojant švelnias ir nedirginančias skalbimo priemones. Išplovus gerai išskalauti ir palikti savaiminiam išdžiuvimui. Nedžiovinti džiovyklėje, nebalinti ir nenaudoti cheminio valymo. Rekomenduojama įtvarą dažnai skalbti, kad jis išliktų švarus ir jame nesikauptų kūno išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą. 

To Top