Įtvarai vyrams

McDavid šlaunies įtvaras

25,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Šlaunies apimtis:

S:      46-51 cm
M:     51-56 cm
L:      56-64 cm
XL:    64-71 cm

McDavid šlaunies įtvaras yra skirtas suspausti ir prilaikyti minkštuosius audinius bei išlaikyti gydančią šilumą. Įtvaras padeda esant raumenų patempimams ar sumušimams. Iš neoprano pagamintas šlaunies įtvaras ilgai išsaugo šilumą šlaunies dvigalviame ir keturgalviame raumenyje. Išskirtinis penkiadygsnis adatų siuvimo principas užtikrina ne tik geresnį prisitaikymą prie odos, bet ir stipresnes bei patvaresnes susiuvimo zonas, kurios ilgainiui nešiojant įtvarą nesudyla ir neplyšta. Įtvarą itin paprasta užsidėti. Išorinė jo dalis yra padengta ypatingai atspariu nailonu, kuris garantuoja ilgaamžiškumą. Įtvarą tinka mūvėti tiek ant dešinės, tiek ant kairės šlaunies. 

Apsaugos lygis I
Šis McDavid šlaunies įtvaras padeda esant keturgalvio, dvigalvio šlaunies ir pritraukiamojo kiršknies raumens patempimams. Įtvaras suspaudžia ir sulaiko šilumą, ko pasekoje malšinamas skausmas ir skatinamas gijimas. 

Plovimas ir priežiūra
Skalbti šiltame vandenyje su švelniomis skalbimo priemonėmis. Švariai išskalauti, palikti savaiminiam išdžiuvimui. Negręžti. Negalima skalbti skalbimo mašinoje ir nevalyti cheminiu būdu. Rekomenduojama įtvarą dažniau skalbti, kad jame nesikauptų kūno su prakaitu išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą.

*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top