Įtvarai vyrams

McDavid kulkšnies įtvaras

30,00 Eur

Sudėtis:
100% lateksas

Avalynės dydžiai įtvarui (EUR):

Vyriškos avalynės dydžiai:

S:    38.5-42.5
M:   42.5 - 45
L:    45 - 47.5
XL:  48.5 - 50.5

Moteriškos avalynės dydžiai:

S:   
38-42
M:  42-44.5

McDavid kulkšnies įtvaras su aštuoneto forma suveržiamais dvejais „Velcro“ dirželiais suteikia didesnį prilaikymą ir suspaudimą. Iš neopreno pagamintas puskojinės stiliaus įtvaras, padengtas nailonu iš abiejų pusių, išsaugo šilumą ir pasižymi ilgaamžiško naudojimo savybėmis.

McDavid kulkšnies įtvaras su dirželiais skirtas naudoti esant nuosaikiems čiurnos skausmams, lengviems ar vidutinio sunkumo raiščių patempimams, čiurnos sąnario nestabilumui, artrito, tendinito ar bursito keliamiems skausmams ir uždegimams sumažinti. Dvejais dirželiais reguliuojamas čiurnos įtvirtinimas ir stabilumas leidžia pasirinkti norimą čiurnos sąnario suspaudimą kiekvienam pagal individualų poreikį.

Apsaugos lygis II
McDavid kulkšnies įtvaras su aštuoneto forma suveržiamais dvejais „Velcro“ dirželiais yra antro apsauginio lygio. Jis užtikrina apsaugą, stabilumą ir įtvirtinimą esant skausmams po smulkių ir vidutinio sunkumo čiurnos sąnario traumų.

Plovimas ir priežiūra
Skalbti šiltame vandenyje su švelniomis skalbimo priemonėmis. Švariai išskalauti, palikti savaiminiam išdžiuvimui. Negręžti. Negalima skalbti skalbimo mašinoje ir nevalyti cheminiu būdu. Rekomenduojama įtvarą dažniau skalbti, kad jame nesikauptų kūno su prakaitu išskiriamos druskos, kurios gali erzinti odą.

*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top