Kojoms vyrams

McDavid kompresinis kelio įtvaras

35,00 Eur

Sudėtis:
82% nailonas / 18% elastanas

Kelio apimtis:

S:      30-36 cm
M:     36-38 cm
L:      38-43 cm
XL:    43-51 cm

Šis stipraus suspaudimo ir kompresijos McDavid kompresinis kelio įtvaras skirtas tiems, kurie itin daug bėgioja, šokinėja ir patiria dideles apkrovas kelio srityje. Išorėje įtvaro dalyje anatomiškai pagal kelio sąnario sandarą esančios teipo stiliaus juostos užtikrina stabilumą ir įtvirtinimą bei leidžia išlaikyti kelio lankstumą ir mobilumą. Dual Compression technologija palaiko kelio sąnarį dengenčių raumenų šilumą, mažina jaučiamą įtampą bei nuovargį. Be viso to mūvimas įtvaras padeda sušvelninti raumenų skausmą bei sumažina patinimą, kuris gali atsirasti po fizinio krūvio. Gerai drėgmę ir prakaitą sugeriantis nailonas leidžia įtvarui išvengti apsunkimo ir apsaugo odą nuo odos pabėrimų. Itin lengvai užsidedamas ir nusiimamas McDavid kompresinis kelio įtvaras tinka tiek ant dešinio, tiek ir ant kairio kelio sąnario.

Apsaugos Lygis I
McDavid kompresinis kelio įtvaras turi pirmą apsaugos lygį, kuris suteikia kelio prilaikymą esant kelio raiščių bei sąnario nestabilumui. Mūvimas įtvaras padeda sumažinti jaučiamą skausmą ir palengvina atsigavimą.

Plovimas ir priežiūra
Galima skalbti skalbimo mašinoje šaltame vandenyje naudojant švelnius nedirginančius skalbiklius. Naudoti baliklį ir džiovinti džiovyklėje - griežtai draudžiama.

McDavid Targeted Compression

Targeted Compression™
Ypač moderni suspaudimo, kompresijos technologija, kurios pagrindinis tikslas dar geresni jūsų sportiniai pasiekimai. Targeted Compression™ yra "išmanioji" kompresija. Ji ne tik sugeba pagerinti kraujotaką, raumenų stabilumą ir greitą jėgų atsistatymą, bet ir svarbiausia, jog šias funkcijas Targeted Compression™ atlieka tose vietose, kur jų labiausiai reikia, taip pašalinant jūsų silpnąsias vietas. 


Nailonas

Nailonas
Tai sintetinis pluoštas, gaminamas iš poliamidų. Tamprus, stiprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai. Dažniausiai formuojamas iš lydalo, po to specialiai apdorojamas.
Privalumai:

Stiprus, tamprus ir elastingas dirbtinis pluoštas
Greitai džiūna
Trūkumai:
Nesugeria drėgmės


Elastanas

Elastanas
Elastanas gali temptis iki 500% iš savo pirminės būsenos ir pilnai atsistatyti atgal. Audiniai, kuriuose yra 1-15% elastano yra tvirti, juos kur kas lengviau prižiūrėti, jie daug mažiau glamžosi.
Priežiūra: veikiamas prakaito elastanas praranda savo elastingumą, todėl nešvarių drabužių patariama ilgai nelaikyti neskalbtų.
SVARBU: gaminius, kuriuose yra elastano, negalima skalbti su minkštikliu.


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.