Krepšinio vaikams

Nike Zoom Freak 1 GS All Bros

90,00 Eur

Nike Zoom Freak 1 – tai pirmieji vardiniai Milvokio „Bucks“ monstro Giannio Antetokounmpo krepšinio kedai.

2019-ieji – ypatingai įsimintini metai Graikijos krepšininkui. Visiškas dominavimas lygoje reguliariojo sezono metu, iki Rytų Konferencijos finalo nuvesta „Bucks“ ekipa bei pelnytas sezono MVP titulas. Prie pergalių aikštėje galime pridėti ir prisijungimą prie garsiausių atletų, kurie turi vardines batelių serijas. Nike įdėjo daug kÅ«rybinių pastangų ir siekė, jog Antetokounmpo bateliai bÅ«tų išskirtiniai – visai kaip pats krepšininkas.

Serijos pavadinimą padiktavo garsioji “Greek Freak” pravardė, kuri gimė iš fizines galimybes ir įprastas ribas peržengiančio Antetokounmpo žaidimo aikštėje.

Giannio gyvenime visada svarbiausia buvo šeima, todėl didelis dėmesys tam skirtas ir kuriant vardinius jo kedus. Vidinėje kedų pusėje, ties vidpadžiu randame krepšininko tėvų vardus – Charles + Veronica. Giannio tėvas Charles’as gyvųjų pasaulį paliko 2017-aisiais ir tai tapo dideliu sukrėtimu šeimai ir tuo pačiu noru stengtis ir dirbti dar stipriau dėl savo svajonių. Specialiai tėčiui yra skirtas užrašas ant batelių pado – “Aš esu savo tėvo palikimas” (“I Am My Father’s Legacy”). Atsiimdamas MVP apdovanojimą krepšininkas teigė, kad kiekvieną kartą jam žengiant į aikštę, jis galvoja apie savo tėtį ir tai jį stumia žaisti dar kiečiau, nepaisant skausmo ar nuovargio.

Dar viena tėčio atminimui skirta detalė – batelių padą puošiantis rožių raštas. Tai graikiškų tradicijų simbolis, kuomet po artimo žmogaus mirties, dar kurį laiką namuose laikomos gėlės. Graikijos kultÅ«ros detalės įpinamos ir į krepšininko logotipą, esantį kulno dalyje – jame susijungia krepšininko numeris 34 ir Graikijos vėliavos kontÅ«rai.

Giannis Antetokounmpo turi keturis brolius ir visi jie kartu yra tarsi vienas kumštis, kurie visada kovoja vieni už kitus ir stumia į priekį. Batelių kulno dalį puošia visų keturių NBA žvaigždės brolių vardai – Francis, Thanasis, Kostas ir Alex.

ŠÄ¯ ypatingą brolių ryšÄ¯ Nike sugebėjo kÅ«rybingai išnaudoti ir sujungti su batelių techninėmis funkcijomis – priekinę pėdos dalį įtvirtina specialios keturios, su raišteliais susijungusios juostos, kurios simbolizuoja tvirtą brolių ryšÄ¯.

Grėsmingą ir išskirtinai galingą bei intensyvų Giannio žaidimą atspindi ir ekspresyvus batelių stilius, kurį ypatingai išryškina apsuktas Nike “swoosh’as”, tapęs išorinio pado dalimi.

Kuriant Nike Zoom Freak 1 kedus buvo pažvelgta ir į Kobe Bryant’o bei Kyrie Irving’o serijas, siekiant maksimalaus pėdos įtvirtinimo ir sukibimo su aikšte – tai esminės batelių funkcijos tokio agresyvaus ir greito krepšinio šalininkui kaip Giannis Antetokounmpo.

Suglaudintas oras (Nike ZOOM AIR)
Suglaudinto oro sistema – greitai reaguojanti amortizacinė sistema. Tokia oro pagalvėlė prispaudžia koją arčiau žemės ir pėda geriau ją pajunta. Pagaminta iš daugybės plaukelių, įtaisytų tarp dviejų sluoksnių poliuretano plėvelės. Visokeriopa apsauga nuo smūgio jėgos. Lengva, prie pat žemės esanti ir greitai reaguojanti sistema užtikrina itin gerą amortizaciją Sukurta 1995 m.        Mesh

Tinklelis
Lengvas ir laidus orui
Iš nailono arba poliesterio pluošto
Megztas arba austas įvairiais raštais
Tinklelio akys būna didesnės ar mažesnės; jos leidžia judėti orui
Dėl puikaus oro laidumo dažniausiai naudojamas gaminant lengvaatlečiams skirtus batelius
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!


Struktūrinis raštas

Struktūrinis raštas
Padas iš įvairių linijų ir raštų. Užtikrina minkštumą, patvarumą ir sukibimą.*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

Nike dydžių lentelė

EUR US UK CM EU
32 1 0.5 20 32
33 1.5 1 20.5 33
33.5 2 1.5 21 33.5
34 2.5 2 21.5 34
35 3 2.5 22 35
35.5 3.5 3 22.5 35.5
36 4 3.5 23 36
36.5 4.5 4 23.5 36.5
37.5 5 4.5 23.5 37.5
38 5.5 5 24 38
38.5 6 5.5 24 38.5
39 6.5 6 24.5 39
40 7 6 25 40
Nuo didžiojo kojos piršto iki kulno
To Top