Laisvalaikio

New Balance Wmns 452

75,00 Eur

Nesuklysime 90-uosius pavadinę svarbiu stiliaus ir mados įkvėpimo šaltiniu. Šioje skrynioje vietą atrado ir New Balance 452 laisvalaikio bateliai. Minėto laikotarpio aprangos ir stiliaus tendencijų įkvėpti laisvalaikio bateliai dėl aukštos kokybės medžiagų, subtilaus dizaino sulaukia simpatijų tiek iš vyresnių sneakerhead’ų, tiek iš jaunųjų šios kultūros atstovų.

Kedus išskiria stambus padas, kurį papildo subtilaus stiliaus viršutinė dalis iš odos ir sintetinio pluošto. Komfortą garantuos pado dalį užpildanti ABZORB puta.

Jeigu 90-ųjų stilius yra Tavo “arkliukas”, tuomet Balance 452 laisvalaikio bateliai taps svarbia tavo unikalaus outfit’o dalimi – ilgai nesvarstyk ir griebk šiuos kedus iš Retro dad-shoes kategorijos!

New Balance ABZORB
 

New Balance ABZORB
Abzorb pažangi New Balance technologija putos pagrindu,
kuri kartu su polimero sluoksniu, sudarytu iš smulkių dalelių, atitinkamai jas suformuoja bei paskirsto reikalingose pėdos zonose. Tokiu būdu efektyviai pasipriešinama
smūgiams.

 

Oda

Oda

Oda
Patvari, patogi, tvirta ir laidi orui
Prisitaiko prie kojos formos, tačiau ilgainiui išsitampo
Atpažįstama iš nelygaus paviršiaus ir šiurkščių kraštų (perpjovus odą)
Valymas:
Sudrėkinta šaltu vandeniu šluoste, su šiek tiek muilo, švelniai valykite paviršių. Valykite iškart po dėvėjimo, kol purvas neįsigėrė. Leiskite paviršiui savaime išdžiūti.
Negalima mirkyti vandenyje!
Negalima skalbti su skalbimo mašina ar dėti į karšto oro džiovykles!
Negalima sausinti džiovyklėje!