Marškinėliai vyrams

Lithuania Basketball Grateful Dead 2.0 marškinėliai

Ypatinga kaina 25,00 Eur Kaina 30,00 Eur

Sudėtis: 
100% medvilnė

Legendiniai Skullman marškinėliai atgimė 2014 metais įgavę naujų, ryškesnių spalvų bei naujų detalių. 1992 metais išleisti marškinėliai buvo tapę tarsi laisvės simboliu, kuomet Lietuvos krepšinio rinktinė, Barcelonoje, atsiradusi tarsi iš niekur, laimėjo bronzos medalius.
Praėjus 22 metams daug kas pasikeitė: pasikeitė krepšinis, pasikeitė aplinka kurioje gyvename, turėjo pasikeisti ir legendiniai marškinėliai. Lietuvos krepšinyje per tą laiką buvo iškovota ne viena svarbi pergalė, pasikeitė ne viena krepšininkų karta, kuri vedė komandą į pergales. Naujuose marškinėliuose pažymėtos svarbios Lietuvos krepšinio pergalės, iškovoti medaliai. Mistinis 1992 metų skeletas naujuose marškinėliuose įgavo veidą ir naujuose marškinėliuose jų atsirado net trys - Jonas Valančiūnas (apautas naujaisiais Nike Lunar Hyperdunk 2014 krepšinio bateliais), Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis.

Medvilnė

Medvilnė
augalinis pluoštas, gaunamas iš vilnamedžio genties augalų sėklas gaubiančio audinio. Medvilnės pluoštas dažniausiai perdirbamas į siūlus, kurie tinkami minkštų, orui pralaidžių tekstilės audinių gamybai. Medvilninė apranga yra plačiausiai pasaulyje naudojama natūralaus pluošto apranga.
Privalumai:

Natūralus pluoštas
Minkšta, sausa ir patogi
Puikiai sugeria drėgmę
Trūkumai:
Medvilnės audiniams trūksta tamprumo ir grįžtamosios gebos
Tinkamai neapdorota lengvai glamžosi


*Užsakymus, gautus iki 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 14val., su pasirinktu pristatymu per Venipak kurjerius, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus iki 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame tą pačią darbo dieną.
*Užsakymus, gautus po 12val., su pasirinktu pristatymu į Lietuvos pašto terminalą, išsiunčiame sekančią darbo dieną.
* Užsakymus priimtus savaitgalį, išsiunčiame pirmadienį. Kurjeriai prekes pristato per vieną darbo dieną (retais atvejais pristatymas užtrunka dvi darbo dienas). Jeigu norite gauti užsakytas prekes tą pačią darbo dieną - rekomenduojame pasirinkti skubų pristatymą (prieš tai susisiekus su mumis telefonu: +37064625858)
*Atsiėmimas Lietuvos pašto terminaluose: atliekant užsakymą yra galimybė pasirinkti kuriame terminale atsiimti siuntą (savo adreso įvesti nebereikia). Visą informaciją susijusią su siuntos atsiėmimu gausite užsakyme nurodytu telefono numeriu SMS žinute. Pristatymas nemokamas.

Prekes pristatome ir į visas kitas pasaulio šalis per UPS shippingUPS siuntų tarnybą ir prekės pristatomos per mažiau nei savaitę (išskyrus į Rusiją, Pietų Ameriką ir pašto dežutės - į šias šalis pristatome per Lietuvos paštą ir siunčiama registruotu pirmenybiniu paštu bei pristatymas užtrukti gali 3-5 savaites) pristatymas kainuoja 6EUR.

Daugumą svetainėje siūlomų prekių taip pat galite įsigyti ir mūsų parduotuvėse Kaune - Putvinskio g. 50A esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti sporto prekes, o Laisvės al. 99 esančioje SIL parduotuvėje galėsite įsigyti laisvalaikiui skirtas prekes. Prieš atvykstant rekomenduojame pasiskambinti į parduotuvę ir pasiteirauti ar Jūsų išsirinkta prekė yra joje, taip išvengsite nepatogumų, jeigu nerastumėt norimos prekės. Į parduotuves vežame ne daugiau dviejų, tos pačios rūšies prekių.

To Top