Timberland vardas daugumai tikrai puikiai pažįstamas arba mažų mažiausiai kelis kartus girdėtas. Orui lauke pradėjus vėsti, o temperatūrai vis labiau kristi, gatvėse klasika tapusių batų matome vis daugiau ir laikui bėgant ši tendencija nekinta. Jau daugiau nei 45 metus besitęsiančioje Timberland istorijoje netrūksta įdomių vingių ir faktų – kviečiame susipažinti!

Pirmieji Timberland batai pasaulį išvydo 1973-aisiais, kai juos pristatė batų gamintojų šeimos atstovas Sidney Swartz'as. Neperšlampami ir tvirti batai buvo skirti sunkiai dirbantiems Naujosios Anglijos gyventojams ir rėmėsi į funkcionalumą, o ne į madą. Gamybos procesą sudarė 80 atskirų žingsnių, o jam buvo naudojami 39 skirtingi komponentai. Ar kada nors teko girdėti kokiu būdu buvo testuojamas batų atsparumas vandeniui? 7-ojo dešimtmečio pradžioje odiniai batai per naktį būdavo paliekami gamyklos tualete – tokiu būdu buvo siekiama įsitikinti, jog jie tikrai neperšlaps. Neišsigąsk, tokia praktika – jau praeitis. Timberland batų tualetuose niekas nebelaiko!

Sidney Swartz'as siekė sukurti produktą, kuris taptų kompanijos pagrindu, taip pat buvo norima, kad batai nebūtų įprasti ir nebijotų atšiaurių Naujojo Hampšyro žiemų bei sunkių ir šlapių oro sąlygų. Ir jau dabar drąsiai galime teigti - jam pavyko! „Batų, pagamintų iš odos, kurie būtų atsparūs vandeniui, gamyba buvo laikoma absurdiška - visi manė, kad visiškai beprasmiška idėja", - pasakojo Swartz'as, primindamas pirmąsias savo idėjas.

Žieminiai batai greitai susilaukė populiarumo ir pradėjo sklisti po pasaulį. Pirmasis tarptautinis pardavimas įvyko, kai pas Sidney Swartz'ą atvyko ponas iš Italijos ir paprašė 600 porų Timberland batų - nustebęs, bet patenkintas amerikietis sukirto rankomis ir manė, kad italo daugiau savo akyse neberegės. Po dviejų mėnesių tas pats italas vėl atvyko ir paprašė dar Timberland batų, nes viską išpardavė. Taip buvo uždegta žalia šviesa ekspansijai, kuri nenuslūgsta iki pat šių dienų.

Europoje išplitę Timberland batai tapo "Made in USA" simboliu bei kokybės garantu, Azijoje – išskirtinio stiliaus elementu, o pačioje Amerikoje šiuos batus rinkosi nuo laivų statytojų ir universitetų studentų. 

Dar didesnė populiarumo banga kilo nuo 1990-ųjų, kai Timberland'us pradėjo avėti hip-hop'o garsenybės, NBA žvaigždės - Notorious B.I.G., DMX, Shaquille’as O’Neal’as ir daug kitų. Šis laikotarpis tapo lūžiu ir batai tapo tikra gatvės stiliaus sensacija ir pažiba, o populiarumas nenuslūgsta iki šių dienų. Timberland batus renkasi net Jay-Z, Kanye West, Pharrell, Rihanna, Drake ir kitos įžymybės.

Išlaikę savo stilių ir unikalumą, batai tapo mėgstami įvairių stilių atstovų bei amžiaus grupių - juos renkasi tiek vaikai, tiek suaugusieji. Įvairių Timberland 6 Inch batų versijų ieškok SIL parduotuvėje!

Vyrams  APSIPIRKTI
Moterims 
 APSIPIRKTI

Vaikams  APSIPIRKTI

Vyrams  APSIPIRKTI
Moterims 
 APSIPIRKTI

Vaikams  APSIPIRKTI

on