Nike Air Max 90 vardas per 30 metų tapo tikra stiliaus klasika. Bateliai iki pat šių dienų nepalieka abejingų ir yra mėgstami ne tik vyresnės kartos sneakerhead‘ų, bet ir jaunimo. Tęsiame pažintį su ikoniniu siluetu ir pristatome dar keletą dėmesio vertų momentų iš AM90 istorijos.

Air Max 90 istorija prasidėjo nuo bėgimo, tačiau jie sužibėjo kaip laisvalaikio bateliai. Čia gali pamatyti pirmiąsias jų reklamas, kuriose vardijami privalumai bėgikams – minkštas padas su oro pagalve, apsauga nuo smūgių bei stabilumas.

Pirmoji kedų spalvų versija buvo legendinė Infrared. Tiesa, tada bateliai dar turėjo Air Max III vardą, o dabartinį pavadinimą Nike Air Max 90 laisvalaikio bateliai gavo tik 2000-aisiais.

 

1992-aisiais speciali Nike Air Max 90 kedų versija buvo skirta tuometiniam JAV prezidentui Geroge H.W. Bush’ui, su kuriais jis dažnai bėgiodavo. Bateliai buvo papuošti prezidento vėliavos spalvomis, o įprastą Air Max užrašą pakeitė pagarbą valstybės galvai atiduodantis Air Pres.

Nemažai įdomių dalykų pristatyta jubiliejiniais 2020-aisiais. Išleista speciali kolekcija, kuria Nike Air Max 90 laisvalaikio bateliai pagerbė įvairių sričių darbininkus iš didžiausių pasaulio miestų – Niujorko gaisrininkus, Paryžiaus kepėjus, Londono pašto darbuotojus, Tokijo statybininkus ir Šanchajaus kurjerius.

 

Ryškiausia šventinė naujiena – tai perkonstruotas Nike Air Max modelis. Nike Air Max 2090 laisvalaikio bateliai – tai dizainerių žvilgsnis į legendinį siluetą iš ateities perspektyvos. Ateities kelionių, stiliaus ir net automobilių įkvėpti laisvalaikio kedai dedikuojami moderniam ir kūrybingam šių dienų stiliui.

Naujus kedus internetu įsigyk su -20% nuolaida! Kodas “PROMO.20” galioja iki 2020.03.29 ➡️ APSIPIRKTI

on