Pasiilgai krepšinio? Mes taip pat! Liūdesį ir karantino rutiną išsklaidyti padės filmai apie visų mūsų mylimą sportą. SIL turi Tau 5 puikius filmus, kurių centre sukasi krepšinis, o dabar yra tobulas laikas juos prisiminti, o nemačiusiems jie taps puikiu atradimu.

Šlovės kelias (Glory road) 2006. Tikrais faktais paremtas filmas pasakos įkvepiančią istoriją apie 1966-isiais vien iš juodaodžių suburtą Teksaso universiteto komandą, kuri dalyvavo NCAA čempionate ir tuo pačiu metu turėjo kovoti su siautėjančiu rasizmu, kuris tais laikais stipriai reiškėsi ir sporte. Privaloma pamatyti!

Baltieji nemoka šokinėti (White men can't jump) 1992. Tikra legenda! Filme išvysi du visiems puikiai pažįstamus aktorius - tai Wesley Snipes'ą ir Woody Harrelson'ą. Į gatvės krepšininkų vaidmenis įsikūniję aktoriai kartu krepšinio aikštėse susivieniją apgaudinėja priešininkus ir siekia įveikti gyvenimo siunčiamus iššūkius - šeimos problemas, skolas ir pinigų trūkumą. Linksmų dialogų kupina komedija laikoma vienu geriausių filmų apie krepšinį.

 

Jis turi parako (He got hame) 1998. Garsiojo Spike'o Lee režistuotame filme netrūksta garsių vardų - Denzel'is Washington'as, Milla Jovovich ir net buvęs NBA arenų tinklelių plėšytojas Ray'us Allen'as. Istorija pasakoja apie itin perspektyvų jaunuolį Jesus Shuttlesworth (Ray’us Allen’as), kuris sprendžia savo karjeros ateitį, o laikinai iš kalėjimo paleistas jo tėvas turi savo tikslų. 

 

Treneris Karteris (Coach Carter) 2005. Dar viena istorija, paremta tikrais faktais. Ričmondo mokyklos krepšinio komandą treniruoti atvyksta buvęs jos žaidėjas - Ken'as Carter'is. Čia jis randa daugybę jaunuolių, linkusių į nusikaltstamumą, tačiau nepasiduoda ir stengiasi suburti tvirtą komandą, pasiruošusią tvirtai kovoti ne tik aikštėje, bet ir gyvenime.

 

Taiklus metimas (Hoosiers) 1986. Filme pasakojama istorija apie sudėtingą krepšinio trenerio darbą. Mistiškos praeities trenerį bando naujam ir pergalingam gyvenimui prikelti mažo Indianos miestelio krepšinio komandą.

Apranga ir avalynė laisvalaikiui bei sportui internetu! ➡️ APSIPIRKTI

on