Blog'as

per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
 1. Drąsi gatvės stiliaus pasaka iš Randomevent x Puma

  Randomevent x Puma kolaboracija – tai stiliaus kapsulė pasakojanti drąsią miesto gatvių istoriją, kurioje netrūksta ir aukštosios mados bei meno magijos.

  daugiau...
 2. Energingų spalvų sprogimas su Puma Style Rider ir Future Rider

  Beveik po 40 metų Rider sugrįžta į gatves. Pasikeitęs, atsinaujinęs ir pasiruošęs nuklysti į spalvingus stiliaus kelionės posūkius!

  daugiau...
 3. Stilingos Valentino dienos dovanų idėjos

  Suki galvą kaip nustebinti antrą pusę? Sil turi tau puikų pasiūlymą ir išeitį – dovanok sneaker‘ius. Specialiai Valentino dienos šventei paruošėme vertingą pasiūlymą – pirk dvi kedų poras ar daugiau ir sutaupyk!

  daugiau...
 4. Ką šį sezoną avėjo NBA kedų karalius P.J. Tucker'is?

  P.J. Tucker'is, jau ne vienerius metus tituluojamas lygos sneaker'ių karaliumi. Pažvelkime, ką jis avi šį sezoną. 

  daugiau...
 5. adidas Stan Smith odisėja – nuo teniso kortų iki podiumų

  Jo vardo adidas kedai tapo vienais iš mėgstamiausių visame pasaulyje – 2017-aisiais buvo skelbiama, kad jų jau parduota daugiau nei 50 milijonų porų. Tai legendiniai adidas Stan Smith, kurių odisėja prasidėjo teniso kortuose ir palietė net aukštosios mados podiumus.

  daugiau...
 6. Amžinai gyvuosianti čempiono širdis

  Tavo dėka milijonai pamilo krepšinį, tačiau, vargu, ar jį įmanoma mylėti labiau nei tai darei Tu. Niekada Tavęs nepamiršime, Čempione. Ilsėkis ramybėje.

  daugiau...
 7. Ką NBA visų žvaigždžių fiestai paruošė Nike, Jordan ir Converse?

  Nike, Jordan ir Converse pristato specialiai NBA visų žvaigždžių savaitgaliui dedikuotas kedų kolekcijas. Jose radome daug įdomių detalių, skirtų krepšinio meka laikomai Čikagai.

  daugiau...
 8. 3000 kedų porų Montrezl’ui Harrell’iui – ne riba

  Su Montrezl’u Harrell’iu supažindinome jau pernai, tačiau apie šį vyruką būtų galima kalbėti kone kiekvieną savaitę. Galingas krepšininkas – vienas iš unikaliausių sneakerhead’ų NBA lygoje.

  daugiau...
 9. Stiliaus radaras – kokie laisvalaikio kedai puošia pasaulio garsenybių pėdas?

  Ryškiausios pasaulios gersenybės savo aprangą papildo ryškiausių brand‘ų sneaker‘iais - užmeskime akį, ką sporto ir pramogų pasaulio pažibos avi šią žiemą!

  daugiau...
 10. Skiriasi Kylie Jenner ir adidas keliai?

  Paskutinėmis dienomis interneto platybėse ir socialiniuose tinkluose kilo nemenkas šurmulys – panašu, kad Kylie Jenner palieka adidas šeimą.

  daugiau...
 11. Nike PG serijoje – pokyčių metas

  2020-uosius Nike ir Paul’as George’as pradeda efektyviai ir pristato jau ketvirtąjį Nike PG serijos modelį. Palyginus su Nike PG 3, naujieji NBA žvaigždės krepšinio kedai įgavo nemažai atnaujinimų – apžvelkime juos!

  daugiau...
 12. Pasitik 2020-ųjų stiliaus ir sporto pergales!

  Mažiau kalbų, daugiau darbų – stiliaus ir sporto pergalių 2020-aisiais siekime kartu! Tvirtiems pirmiesiems žingsniams reikalingi patikimi bei stilingi bateliai – susipažink su mūsų patarimais.

  daugiau...
per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
To Top