Blog'as

per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
 1. Kuris kedų prekės ženklas karaliauja repo ir hip-hop‘o muzikoje?

  StockX atliko nemenką tyrimą, kurio tikslas buvo išsiaiškinti, kurie kedų prekės ženklai yra dažniausiai minimi reperių kūriniuose. Apžvelkim įdomiausius rezultatus!

  daugiau...
 2. Nike Kyrie 6 krepšinio kedai apjungs skirtingų laikotarpių difuziją bei pasitelks skaičių magiją

  Šeštasis Kyrie Irving’o vardinių krepšinio kedų modelis ir toliau pasakos istorijas ir pateiks įdomių faktų iš asmeninio krepšininko gyvenimo. Jau ne kartą įsitikinome, jog savo batelių seriją krepšininkas išnaudoja kaip puikia galimybę pristatyti savo spalvingą asmenybę.

  daugiau...
 3. Naujausi Travis’o Scott’o kedai perkels į Teksasą

  Reperis Travis’as Scott’as – tikras savo gimtojo miesto ambasadorius. Duoklę Hiustonui garsenybė atiduoda ne tik 2018-aisiais debiutavusiu Astroworld festivaliu, bet ir kitomis formomis. Viena iš jų – vardiniai bateliai.

  daugiau...
 4. TOP 10: Helovyno įkvėpti kedai

  Helovyno šurmulys jau įsisuko visame pasaulyje! Šiandien Jums pristatome 10 batelių, kurių įkvėpimu tapo įvairiausios šios šventės atmainos ir akcentai! 

  daugiau...
 5. Pirmąją NBA sezono savaitę arenas nudažė spalvingi krepšinio kedai

  Apžvelkime, ką NBA lygos krepšininkai avėjo pirmąją savaitę – spalvingų ir akį traukiančių pasirinkimų čia tikrai netrūko.

  daugiau...
 6. 35-asis legendinio Tetrio gimtadienis su Puma

  Puma pristato specialią kedų ir aprangos kolekciją skirtą, 35-osioms Tetrio metinėms. Legendinis žaidimas pasauliui pristatytas buvo 1984-aisiais, kai jį užbaigė Maskvos mokslų akademijoje dirbęs Aleksėjus Pažitnovas.

  daugiau...
 7. Dr. Martens batai – nuo industrinės darbo aplinkos iki tapimo maištingų sielų simboliu

  Dr. Martens batai – tikras gatvės mados perlas! O ar žinojai, kad po agresyvia jų išvaizda slepiasi turtinga ir ypatingai įdomi istorija? Susipažink!

  daugiau...
 8. Converse All Star Pro BB krepšinio bateliai – klasikinio dizaino ir modernių sprendimų difuzija

  2019-aisiais Converse tvirtu žingsniu žengia į modernaus krepšinio erą ir pristato įrankį, skirtą intensyviam ir visus nusistovėjusius standartus griaunančiam žaidimui. Converse All Star Pro BB krepšinio bateliai – tai klasikinio dizaino ir modernių sprendimų difuzija, kuri tarnaus šių dienų žaidėjams.

  daugiau...
 9. NBA sugrįžta: laukia spalvinga krepšinio ir stiliaus šventė

  Jau 74-oji NBA krepšinio saga kelia labai daug intrigų, sunku prisiminti, kada sezono startas buvo pasitinkamas su tiek daug klausimų. Visada iškeliami klausimai apie žaidėjų ir komandų pasiekimus, titulo savininką ir kovą aikštės ribose, tačiau tuo neapsiribokime. 

  daugiau...
 10. 4 Nike krepšininkai NBA sezoną pradės su spalvingomis vardinių kedų versijomis

  Nekantriai laukiame NBA sezono starto uždangos pakėlimo! Krepšinio fiestai rimtai ruošiasi ir Nike, kuri pristato specialiai sezono startui skirtas keturių savo atletų vardinių serijų versijas.

  daugiau...
 11. Jordan Jumpman Diamond - neblėstančio Tinker’io Hatfield’o kūrybingumo vaisius

  Nors legendiniam Tinker'iui Hatfield’ui jau 67-eri, kūrybinis įkvėpimas dizainerio neapleidžia, o per ilgą karjerą sukauptos patirtys ir žinios leidžia imtis naujų darbų bei įveikti iššūkius. Paskutinis garsiojo kedų meistro darbas – tai krepšiniui skirti Jordan Jumpan Diamond bateliai. Leiskimės į pažintį!

  daugiau...
 12. Spalvingos rudens sneaker'ių fiestos atgarsiai

  Pažvelkime, kokius kedus pačioms įvairiausioms progoms šį rudenį renkasi ryškiai spindinčios sporto ir pramogų pasaulių žvaigždės.

  daugiau...
per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
To Top