Blog'as

per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
 1. Jordan Jumpman Diamond - neblėstančio Tinker’io Hatfield’o kūrybingumo vaisius

  Nors legendiniam Tinker'iui Hatfield’ui jau 67-eri, kūrybinis įkvėpimas dizainerio neapleidžia, o per ilgą karjerą sukauptos patirtys ir žinios leidžia imtis naujų darbų bei įveikti iššūkius. Paskutinis garsiojo kedų meistro darbas – tai krepšiniui skirti Jordan Jumpan Diamond bateliai. Leiskimės į pažintį!

  daugiau...
 2. Spalvingos rudens sneaker'ių fiestos atgarsiai

  Pažvelkime, kokius kedus pačioms įvairiausioms progoms šį rudenį renkasi ryškiai spindinčios sporto ir pramogų pasaulių žvaigždės.

  daugiau...
 3. Nike Xarr – Rudens Sezono Baudėjai

  Kiekvienas laisvalaikio avalynės entuziastas pripažins, kad darganas rudens oras ir drėgmė – tikras iššūkis bateliams. Naujieji Nike Xarr ne tik išsprendžia šias sezonines problemas, bet kartu ir prideda stiliaus taškų kiekvienam šių batelių savininkui.

  daugiau...
 4. Mindaugas Lukauskis: „Mėgstu savo kedus derinti su komandos apranga“

  Prieš prasidedant naujam sezonui Sil'ą aplankė Lietuvos krepšinio mohikanas - Mindaugas Lukauskis! Nepraleidome progos pakalbinti puikiai pažįstamo krepšininko.

  daugiau...
 5. Nike M2K Tekno - nuo Monarch silueto atsispyręs modelis, kuris suerzino Kanye West'ą

  Moterims kurti Nike M2K Tekno laisvalaikio bateliai sužavėjo ir vyrus - šio modelio populiarumo banga ritasi per pasaulį ir nepalieka abejingų. Šiandien susipažinkime su kedais, kurie tapo vienos iš esminių šių dienų tendencijų, dad shoes arba ugly shoes, įprasminimu. 

  daugiau...
 6. Kaip tinkamai prižiūrėti batelius vasarą?

  Skaičiuojame paskutines pavasario dienas ir pasitiksime ilgai lauktą vasarą! Natūralu, jog kelionės, festivaliai ir daug laiko gryname ore sukelia papildomų rūpesčių dėl batelių priežiūros. Susipažink su patarimais, kurie Tau padės rūpintis savo kedais vasarą!

  daugiau...
 7. Chicks & Kicks / Jen Selter

  Sil pristato naują rubriką - Chicks & Kicks! Joje supažindinsime su internetą sprogdinančiomis merginomis, kurios eina iš proto dėl sneaker'ių!

  daugiau...
 8. NBA kedų karai - ką krepšininkai avėjo konferencijų finaluose?

  NBA lygos sezone liko vienas neatsakymas klausimas - kam atiteks čempionų taurė? Kol laukiame finalų serijos, kuri prasidės ketvirtadienį, pasidairykime po konferencijų finalų kovas ir žaidėjų avėtus batelius. 

  daugiau...
 9. 8 sportininkai, turintys išskirtines pravardes (IV)

  Visais laikais aikštėje dominuojantys arba atvirkščiai, labai prastai atrodantys sportininkai, dėl vienų ar kitų priežasčių užsitarnaudavo pravardes - susipažink su 8 sportininkais, į kuriuos dažniau kreipiamasi ne tikruoju vardu, o pravarde.

  daugiau...
 10. Selena Gomez gyvenimo įkvėpta Puma kolekcija

  Pristatyta Selena Gomez x Puma batelių ir rūbų kolekcija, kurią įkvėpė būtent intensyvus atlikėjos gyvenimas. Susipažink!

  daugiau...
 11. Los Andželo gatvių karalius, Nike Cortez, sosto neužleidžia

  Prieš 47-us metus gimė vienu iš svarbiausių Nike kompanijos siluetų tapę bateliai - Nike Cortez. Susipažink su išskirtiniais šio sneaker'ių kultūros deimanto istorijos faktais!

   

  daugiau...
 12. Kokius batelius įžymybės renkasi šį pavasarį?

  Vieni iš didžiausių katalizatorių sneaker'ių kultūros bume - tai garsenybės, kurios renkasi laisvalaikio kedus savo stiliui. Ką žvaigždės avi šį pavasarį?

  daugiau...
per puslapį
Pasirinkite didėjančią tvarką
To Top