Legendinis laisvalaikio ir sporto prekės ženklas iš Suomijos, Karhu, pristatė unikalią kedų kolekciją – Mascot Pack, kuri pasakoja neeilinę istoriją ir pagerbia turtingą paveldą. 1920-aisiais įmonės pavadinimas pakeistas į Karhu - žodį suomių kalboje reiškiantį „lokys“. Šis simbolis Karhu istorijoje išlieka itin reikšmingu iki pat šių dienų - jis puošia kiekvieną Karhu produktą ir tapo atpažįstamu ženklu sporto ir mados pasaulyje.

Taigi, grįžkime prie Mascot Pack kolekcijos. Ja pagerbiamas ikoninis prekės ženklo simbolis, kuris, tuo pačiu yra laikomas ir laimę nešančiu ženklu. Manoma, kad lokio simbolio ir talismano koncepto ištakos siekia XIX-ąjį amžių. Sporto organizacijos išpopuliarino talismaną iš pradžių naudodamos gyvus gyvūnus kaip pramogą žiūrovams ir gąsdinimą varžovams. Laikui bėgant talismanai tapo tam tikrais veikėjais ir charakteriais, kurių užduotis buvo užvesti sporto gerbėjus ir motyvuoti sportininkus.

Kuriant Mascot Pack kolekciją Karhu dizaino komandą įkvėpė kelios iliustracijos iš archyvų – septintojo dešimtmečio Trampas Bear ir 1980-ųjų komiksas, kuriame buvo pristatytas Karhu talismanas - lokys Kris. Mascot Pack kolekcijoje tęsiamas pasakojimas Krisą, kuriame jis tampa Karhu talismanu. Kartu su Mascot Pack kedais pristatomi ir komiksai, pasakojantys įvairias istorijas. Pirmojoje dalyje Krisas, dėvintis pikto lokio kaukę, bando palaikyti ir nudžiuginti bėgikus kasmetiniame Karhu maratone, tačiau juos išgąsdina.

Mascot Pack kolekcijoje rasite išraiškingus ir jau pamiltus Karhu kedų siluetus – Karhu Synchron Classic, Karhu Legacy 96, Karhu Aria 95, Karhu Fusion 2.0.

Karhu Mascot Pack kolekcija

Karhu Mascot Pack kolekcija